Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрів



Фінішував Всеукраїнський турнір зі спортивної акробатики пам’яті Олексія Чернявого

2014-12-26 19:56:27


У Львові, в гімнастичному залі спортивного корпусу Львівського державного університету фізичної культури завершився Всеукраїнський турнір зі спортивної акробатики пам’яті Олексія Чернявого, одного із засновників львівської школи акробатики, який одним із перших отримав звання заслуженого тренера України в цьому виді спорту та упродовж тривалого часу працював на кафедрі гімнастики Львівського державного інституту (нині університету) фізичної культури.

На шосте за ліком свято акробатики (турнір було започатковано в 2009 році), яке традиційний стартує в День Святого Миколая, до міста Лева приїхали 223 спортсмени – вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивних клубів з Борислава, Дрогобича, Києва, Броварів, Луцька, Вінниці, Сум, Кривого Рогу, Дніпродзержинська, Одеси, Березівки, Білгород-Дністровського, Орджонікідзе та Львова. Представники усіх вікових груп (11–16, 12–18, 13–19 років та дорослі) упродовж трьох днів виборювали нагороди за програмою юнацьких розрядів, І розряду та кандидатів у майстри спорту.

Приємною та унікальною несподіванкою для спортсменів, їхніх тренерів та уболівальників стала урочиста церемонія передачі львівськими пластунами для збірних команд з різних регіонів України Вифлеємського вогню миру.

В рамках змагань для усіх учасників турніру відбулася і святкова спортивно-мистецька шоу-програма з нагоди Дня Святого Миколая. У церемоніях відкриття і закриття змагань брали участь вихованці «Театру спорту», вокальної студії «Зоряна соната» та спортивного клубу «Ніка» ЛДУФК.

Кращими у відповідних кваліфікаційних групах стали:

Дорослі: серед жіночих пар – Андрієвська Олеся та Мисишин Ганна (Львів, ДЮСШ «Галеон»); серед чоловічих пар – Концевич Андрій та Лопатін Денис (Львів, ДЮСШ «Галеон»).

Вікова група 13-19 років: серед жіночих пар Темнохуд Катерина та Азарова Анастасія (Білгород-Дністровський ДЮСШ); серед змішаних пар – Коверко Яна та Дурняк Ігор (Львів, ДЮСШ «Галеон»); серед жіночих груп – Ткачук Софія, Карпович Дана та Коцепула Юстина (Луцьк, ОДЮСШ).

Вікова група 12-18 років: серед жіночих пар – Табачинська Олександра та Пилипʼяк Юлія (Дрогобич, ДЮСШ ім. І. Боберського); серед чоловічих пар – Хажанець Іван та Земляний Микола (Орджонікідзе, КПНЗ ДЮСШ); серед змішаних пар – Чернов Дмитро та Самусеєва Аліна (Миколаїв, ДЮСШ №1).

Вікова група 11-16 років: серед жіночих пар – Юхимюк Ірина / Сліпчук Єва (Луцьк, ОДЮСШ); серед чоловічих пар – Собко Єгор та Лабуденко Іван (Київ, ОСЦ «Сузірʼя»); серед змішаних пар – Кузеренко Владислав та Стецюк Агастасія (Київ, ДЮСШ №18), серед жіночих груп – Скалозуб Діана / Чорноморченко Валерія та Сідюк Анастасія (Білгород-Дністровський. ДЮСШ); серед чоловічих груп Загірський Олександр, Пенцарський Юрій, Бегей Ростислав та Погребняк Костянтин (Борислав, ДЮСШ).

За програмою «КМС»: серед жіночих пар – Кобець Валерія та Козловська Вікторія (Кривий Ріг, ДЮСШ №1); серед жіночих груп – Дорош Поліна, Білик Ксенія та Губеня Оксана (Суми, КДЮСШ №2); серед чоловічих груп Шелесько Дмитро, Заульський Спартак, Зубік Данило та Суховильський Олександр (Орджонікідзе, КПНЗ ДЮСШ).

І дорослий розряд: серед жіночих пар – Звіздун Руслана та Демура Вікторія (Дніпродзержинськ, КЗ ДЮСШ №4); серед чоловічих пар – Дребот Віталій та Дребот Олег (Львів, ДЮСШ №5); серед змішаних пар – Карпенко Марина та Фоменко Ілля (Одеса, КПНЗ КДЮСШ №1); серед жіночих груп – Куприна Анастасія, Гоголева Марія та Костенко Катерина (Київ, ДЮСШ №18).

ІІ дорослий розряд: серед жіночих пар – Іпатова Дарія та Гаврилюк Діана (Вінниця, ОДЮСШ, СКВС);

ІІІ дорослий розряд: серед жіночих груп – Царенко Владислава, Лубада Віталіна та Безкровна Вероніка (Дніпродзержинськ, КЗ ДЮСШ №4);

ІІІ юнацький розряд: серед жіночих пар – Муленікс Клер та Кушта Анастасія (Львів, ДЮСШ «Галеон»); серед чоловічих пар – Волков Андрій та Симус Павло (Луцьк, ОДЮСШ); серед змішаних пар – Сізємова Софія та Липчак Роман (Київ, ОСЦ «Сузірʼя»); серед жіночих груп – Піскун Ангеліна, Чеботарьова Олександра та Чеботарьова Єлизавета (Бровари, ДЮСК «ЮТА»).

ІІ юнацький розряд: серед жіночих пар – Присляк Олександра та Назарова Діана (Березівка, ДЮСШ); серед чоловічих пар – Бурий Дмитро та Макаров Ярослав (Березівка, ДЮСШ); серед змішаних пар – Алексєєв Максим та Нікітіна Вікторія (Одеса, КПНЗ КДЮСШ №1,); серед жіночих груп – Горенко Олена, Пономаренко Дарія та Менжега Анна (Бровари, ДЮСК «ЮТА»); серед чоловічих груп – Строган Максим, Орищак Тарас, Стеців Назарій та Стеців Ростислав (Дрогобич, ДЮСШ ім. І. Боберського).

І юнацький розряд: серед жіночих пар – Пекарюк Анастасія та Кіба Вікторія (Білгород-Дністровський, ДЮСШ МОН); серед чоловічих пар – Хачатрян Артур та Харченко Олександр (Березівка, ДЮСШ МОН); серед змішаних пар – Калиновська Єлизавета та Омельченко Іван (Одеса, КДЮСШ №3); серед жіночих груп – Шевченко Катерина, Остапенко Катерина та Герасимова Дана (Київ, ДЮСШ №18); серед чоловічих груп Балабанов Станіслав, Грицай Олександр, Степаненко Назар та Селіванов Іван (Орджонікідзе КПНЗ, ДЮСШ).

Довідка

Олексій Федорович Чернявий – один із засновників львівської школи акробатики, один з перших Заслужених тренерів України в цьому виді спорту; упродовж тривалого часу працював на кафедрі гімнастики Львівського державного інституту (нині університету) фізичної культури.

Посмотреть увеличенное изображение

джерело: zik.ua






Що ще читають на цю тему




Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Перед тим, як діагностувати в себе депресію і занижену самооцінку потрібно впевнитись чи ви не оточені ідіотами. Зігмунд Фрейд

Ти бачив? Вона мені посміхнулася...

- Не переживай, я коли тебе побачив місяць ржав






Старлан


Сорочинський ярмарок
Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр





©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень