Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівЗа милосердя до дітей–сиріт Бог щедро віддячив сироті

2014-12-29 14:52:15


За милосердя до дітей–сиріт Бог щедро віддячив сироті

У четвер, 25 грудня, відбулося засідання виконкому. На засіданні прийняли рішення про надання особі з числа сиріт однокімнатної квартири у новозбудованому будинку. Особа, якій надається квартира — Віталій Чураєв.
Хлопчина народився у місті Дрогобичі в 1992 році. З 01.09.2010 до 30.06.2013 навчався в Новороздільському професійному ліцеї, де знаходився на повному державному забезпеченні, проживав в гуртожитку ліцею. Проживає у соціальному гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в с. Вовчищовичі Мостиського району Львівської області до січня 2015 року (до виповнення 23 років).
На даний час дитина навчається у Львівській Богословській семінарії — вищому духовному навчальному закладі у структурі відділу освіти Всеукраїнського союзу церков християн віри євангельської. Навчання дається йому не легко, але юнак є наполегливий та працьовитий, тому отримує здебільшого оцінки «добре». Він скромний, стриманий, без шкідливих звичок, добрий та м’якосердий. Віталій посвятив себе роботі із дітьми — сиротами.
Тому й, очевидно, за милосердя та любов до дітей-сиріт, йому віддається з Божою допомогою: завдяки клопотанню депутата Дрогобицької міської ради Богдана Николаїшина для придбання квартири виділено кошти із місцевого бюджету, а також зусиллями деяких депутатів Львівської обласної ради — із обласного бюджету.


За інформацією Відділу забезпечення діяльності виконкому Дрогобицької міської ради

джерело: Лайфінфо


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Дурнів на світі мало, але розставлені вони так грамотно, що зустрічаються на кожному кроці.

Маленький хлопчик бігає по квартирі. Скидає книжки з полиць, розкидає одяг, перекидає стільці. Прибігає мама: - Ти що робиш? - Бавлюся у гру. - У яку? - ...твою мать, де ключі від машини?!

Старлан


Сорочинський ярмарок
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень