Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівГурт «НеМо» – для війська у Дрогобичі збирав

2014-12-29 15:07:40


Гурт «НеМо» – для війська у Дрогобичі збирав

21 грудня у Народному домі ім. І.Франка в Дрогобичі відбувся благодійний концерт групи «НеМо», організований НРУ Дрогобиччини.

На жаль, глядачів у залі зібралося не надто багато. Дарма, адже хлопці подарували присутнім гарний настрій, а добре відомі й нові запальні пісні допомогли зібрати гроші для наших вояків, які захищають незалежність України на Сході. На початку концерту компанію нашим землякам, які зараз представляють столицю України, склала юна дрогобицька вокалістка Олена Щипанська.

Нагадаємо, група «НеМо» створена у 1997 році у Трускавці учасниками гурту «Дзвін» – клавішником і композитором Анатолієм Іванюком та вокалістом Андрієм Смакулою, гітаристом Віктором Винником, який згодом започаткував власний проект – гурт «Мері». Після 2000-го року група «НеМо» перебралася до Києва. Новим гітаристом став Віталій Іванюк. Паралельно Анатолій Іванюк працює у власній студії звукозапису, продюсує молодих виконавців.

Учасники гурту мали активну громадянську позицію під час Помаранчевої революції 2004-го та Революції гідності 2014 року, здійснили тури Південною і Східною Україною у складі агітаційного автопробігу. Зараз допомагають у зборі коштів для учасників АТО.

Ярослав Грицик, газета «Галицька Зоря»

джерело: Трускавецький вісник


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Якщо ти живеш у цій країні і не володієш її мовою, то ти або гість, або загарбник, або несповна розуму. Омар Хайям.
Маленький хлопчик бігає по квартирі. Скидає книжки з полиць, розкидає одяг, перекидає стільці. Прибігає мама: - Ти що робиш? - Бавлюся у гру. - У яку? - ...твою мать, де ключі від машини?!JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень