Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівУ Дрогобич на прем’єру вистави, присвяченій героям України, приїхав з Туреччини її автор

2014-12-30 11:47:50


28 грудня, у Львівському академічному музично-драматичному театрі ім. Юрія Дрогобича з великим успіхом пройшла прем’єра вистави «Лавина» за п’єсою відомого сучасного турецького драматурга Тунджера Джюдженогли (переклад Олександра Кучми), присвячена пам’яті героїв Небесної сотні.

Про це повідомив власкор ia zik з посиланням на секретаря міської ради, в.о. міського голови Тараса Метика.

Над постановкою працювали: режисер театру – Олександр Король, сценограф – Ярослав Данилів, костюмер – Юлія Гнатенко. У виставі зайняті актори Алла Шкондіна, Олександр Морозов, Надія Цибульська, Галина Чеботарьова, Ірина Осламенко, Сергій Дудка, Іван Гарасимчук, Марія Свіжінська, Віра Хомин та інші.

«Дуже цікава філософія вистави, – каже Т. Метик. – Лавина – це трагедія яка нависла над громадою і в один прекрасний момент може зірватись й накрити всіх. В нас були такі загрози. Ми їх відвернули через Майдан, зараз українські бійці зупиняють лавину на Сході ціною свого життя. На прикладі Одеси, Херсону, Миколаєва, інших українських міст ми бачимо, що ця лавина повзе в різних аспектах по країні і приносить страшні наслідки. Якщо ми не зупинимо окупанта і не виженемо його з України, проблема лавини буде і надалі тяжіти над нашою державою».

На виставі побував драматург Тунджер Джюдженогли, який високо оцінив творчу працю театру, особливо відзначивши сценічне рішення та фахове акторське виконання.

Нагадаємо, що Тунджер Джюдженогли – це авторитетне ім’я сучасного театрального світу. У його творчому доробку – 25 п’єс, його роботи перекладені на 40 мов і поставлені у 17 країнах Європи,‪ Азії та ‪Близького Сходу.

Успіх творів Тунджера Джюдженоглу перш за все полягає у тому, що герої його п’єс – звичайні люди, які кожен день розв’язують проблеми, знайомі кожному глядачеві.

джерело: zik.ua


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Тільки у нас, в Україні, перебігаючи дорогу на червоне світло, тебе може збити пішохід, що біжить на зустріч...
Він хотів налагодити відносини з тещею і вирішив замовити їй по Інтернету красиве модне плаття, але, як на зло, вона прокинулася якраз в той момент, коли він вимірював її рулеткою...JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень