Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівЄдиний соцвнесок знижено з 41% до 16%

2014-12-30 12:10:21


Єдиний соцвнесок знижено з 41% до 16%

Парламент підтримав в цілому законопроект № 1573 "Про реформування загальнообов'язкового державного соціального страхування та легалізацію фонду оплати праці", який зменшив ЄСВ з нині діючої ставки 41% до 16,4%..

Представляючи законопроект, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк наголосив, що зниження ЄСВ може спричинити ризик недоотримання відповідних доходів. «Але ми сподіваємось, що український бізнес сприйме нашу спільну пропозицію і детінізує заробітні платні, виведе їх в прозорий механізм, перестане платити їх в конвертах, користуватися податковими ямами і таким чином ухилятися від оподаткування і позбавляти громадян України належного пенсійного забезпечення».

"Якщо підприємство збільшує фонд оплати праці на 30%, якщо заробітна платня на цьому підприємстві перевищує 3 мінімальні заробітні плати і якщо підприємство виконує всі умови визначені нормою щодо детінізації, тобто фактично збільшує розмір заробітньої платні, то тоді це підприємство починає платити ЄСВ у розмірі 16,4%, а не 41% як є сьогодні", - зазначив прем'єр.

Водночас він зазначив, що в разі, якщо будуть застереження від міжнародних фінансових кредиторів щодо цього закону, його буде переглянуто.

Крім цього, закон також передбачає об'єднання соцфондів: ФСС НВВ та ФСС з ТВП, що сприятиме скороченню адміністративних витрат фондів на 600 млн грн.

Новини по темі:

 - Депутати запустили механізм поетапного зниження ставки ЄСВ.

По матеріалам:

Урядовий портал

джерело: Дебет Кредит


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Тільки у нас, в Україні, перебігаючи дорогу на червоне світло, тебе може збити пішохід, що біжить на зустріч...
Маленький хлопчик бігає по квартирі. Скидає книжки з полиць, розкидає одяг, перекидає стільці. Прибігає мама: - Ти що робиш? - Бавлюся у гру. - У яку? - ...твою мать, де ключі від машини?!JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень