Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівКалендарний рік закінчується, а політичні ігрища продовжуються. Амбіції переважають

2015-01-02 20:00:02


Календарний рік закінчується, а політичні ігрища продовжуються. Амбіції переважають

Вчора у сесійній залі Дрогобицької ратуші мало відбутися iv засідання lv сесії Дрогобицької міської ради. Найважливішим питанням сесійного засідання мало бути обрання першого заступника мера. Проте, через амбіції та емоції декого з представників депутатського корпусу сесію було зірвано. Однак. більш детально розкажуть про це відеосюжети з сесійної зали Дрогобицької міської ради.

У вівторок, 30 грудня, було скликано iv засідання lv сесії Дрогобицької міської ради.

Питання, які були винесені на порядок денний, «зарубалися» депутатами, які входять до фракції «Свобода» та депутатом С. Гориславським. Деструктив у роботу сесії також внесли депутати, які пропонують на посаду першого заступника кандидатуру Володимира Ямельницького. До речі, сам Володимир Ямельницький не прибув на засідання сесії. Причиною цього, як стало відомо, — була, за його словами, зустріч з почесним головою партії «Блок Петра Порошенка» у Львові.

Щодо кворуму, то присутніх у залі було 34 депутати, а зареєструвалися — 27.

Фракції «Свобода» і депутати від «УДАР» наполягали на тому, щоб було зняте кадрове питання з порядку денного, однак кількості голосів для реалізації їхньої пропозиції не вистачило. А втім ті депутати не проголосували і за уточнений міський бюджет м. Дрогобича на 2014 рік.

Єдине питання, яке, з другої спроби, депутати внесли у порядок денний, та їх не підтримали свободівці, регіонал Гориславський і колеги Ямельницького, було — «Про затвердження розпоряджень міського голови про внесення змін в міський бюджет м. Дрогобича на 2014 рік». Але і його згодом не проголосували.

Грубо провалили згадані депутати голосування також при розгляді питання «Про встановлення розміру плати за оренду нежитлових приміщень комунальної власності Дрогобицької міської ради».

Їх не цікавила доля громади, вони тішилися піаром, демонструючи не конструктивність, тупо лобіюючи своє «его».

Після такого деструктивного розвитку подій, політичних ігрищ фракції «Свободи» і їх поплічників з партії «Регіонів», Тарас Метик змушений був закрити сесію, закликавши «опозиціонерів» не тільки вирішувати свої приватні інтереси, а ще дбати про громаду.

Відео Вікторії Л?Ш?К, за поданням прес-служби Дрогобицької міської ради

джерело: lifeinfo


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Судячи з того, хто зараз при владі, скоро в Україні низький інтелект буде вважатись ознакою заможності.

Лікар оглядає пацієнта:

- Щось ви мені не подобаєтесь…

- Та ви, лікарю, теж не красень…
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень