Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівУ Бориславі люди потерпають від нафто-водяної суміші та газу

2015-01-02 20:11:39


У Бориславі люди потерпають від нафто-водяної суміші та газу

У Бориславі мешканці житлового будинку № 12, що на вул. В.Чорновола, потерпають від виходу на поверхню нафто-водяної суміші та газу. Про це повідомив власкор Іa zik.

З цього приводу до Борислава прибули заступник директора департаменту з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації Олександр Харчук та начальник відділу вугільної та нафтової промисловості департаменту розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації Антонас Вербаускас. За їх участю, а також секретаря міської ради, в.о. міського голови Ігоря Яворського, начальника відділу геології та буріння НГВУ «Бориславнафтогаз» ПАТ «Укрнафта» Ореста Залокоцького, головного державного санітарного лікаря Дрогобицького району та м. Борислава Романа Ковтала, головного архітектора м. Борислава Тараса Баумкетнера та інших посадовців відбулася робоча нарада щодо подолання наслідків інтенсивних нафтопроявів та виходу газу на поверхню в житловому будинку №12 та на прилеглій території по вул. В.Чорновола.

Засідання було розпочато в приміщенні міської ради, відтак учасники наради відбули на місце події, де зустрілись з мешканцями будинку.

За результатами доповідей фахівців та представників міської влади, зустрічі з мешканцями та з урахуванням обговорення учасники робочої групи визнали ситуацію, що сталася в будинку №12 на вул. В.Чорновола та на прилеглій території внаслідок інтенсивних нафтопроявів та виходу газу на поверхню і призвела до погіршення умов проживання людей, такою, що потребує невідкладного вирішення.

Визначено таку послідовність дій. Спочатку проведуть комплекс заходів щодо зменшення загазованості та відводу нафто-водяної суміші від будинку, а потім, за потреби, – часткове або повне відселення мешканців будинку.

Планується залучити до розв’язання проблеми науковців, виготовити відповідний проект. З метою контролю, оперативного реагування та запобігання виникненню кризових ситуацій буде залучено представників відділення фізико-хімії горючих копалин Інституту фізико-органічної хімії і вуглехімії ім. Л.М. Литвиненка НАН України, які проводитимуть моніторинг прибудинкової території. Також буде забезпечено постійний моніторинг умов проживання мешканців будинку і проведення лабораторних досліджень повітря у квартирах, підвальних приміщеннях.

Міська рада звернулась до керівництва НГВУ «Бориславнафтогаз» із проханням продовжити відкачку та відведення нафто-водяної суміші від будинку та досліджень загазованості будинку і прибудинкової території до вирішення питання щодо залучення іншого підприємства до виконання цих робіт.За матеріалами ЗІК-у

джерело: Лайфінфо


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Єдиний спосіб зробити ранок приємним – проспати його.

- А давай курити кинем?

- Нашо?

- Ну як, це ж економія яка за місяць!

- Давай тоді і пити кинем...

- От навіщо тобі стільки грошей?
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень