Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівНа Дрогобиччині вимагають прозорого розслідування резонансної справи щодо загибелі підлітка

2015-01-12 16:50:46


5 січня, під час зустрічі з виборцями Дрогобицького району народний депутат України Богдан Матківський, відповідаючи на запитання, що йому відомо про розслідування резонансної справи щодо загибелі 16-річного юнака Дмитра Хомина в с.Урожі, повідомив, що до цього часу не отримано відповіді на депутатський запит А. Антонищака, Д. Добродомова, Б. Матковського та О. Мусія від 17 грудня 2014 року ані від львівської прокуратури, ані від обласного управління МВСУ. Але народні обранці не мають наміру залишати це питання та домагатимуться офіційних висновків від правоохоронних органів.

Вже на одному з найближчих пленарних засідань буде виголошено з трибуни Верховної Ради України запит з цього приводу до міністра внутрішніх справ України і Генерального прокурора України.

Про це повідомив власкор ia zik.

Поспілкуватися з народним обранцем прийшли представники влади району, сільські, селищні голови, депутати районної ради, депутат обласної ради Михайло Задорожний, громадські активісти, журналісти.

Розповів народний депутат України про нелегкий бюджетний процес, який він слушно порівняв з процесом прийняття Конституції України. Запропонований проект бюджету, як зазначив Богдан Матківський, не влаштовував багатьма пунктами, тому до нього було внесено чимало змін. Робота на цьому на завершується, тому доповнення і зміни будуть і надалі напрацьовуватися.

Присутні поставили новообраному народному депутату від Дрогобиччини чимало запитань, які стосувалися виділення коштів для ремонту доріг, завершення протипаводкових заходів, розпочатих у 2008 році, про допомогу пораненим на Майдані та в АТО, про матеріально-технічне забезпечення українського війська.

Учасники зустрічі запитували про принципи майбутньої адмінреформи та реформи охорони здоров’я. Йшлося про спірні моменти щодо наповнення місцевих бюджетів. Було запитання щодо подальшого перебування на посаді голови Нацбанку В. Гонтарєвої. Звучало чимало слушних пропозицій. Зокрема, депутат районної ради Ярослав Радевич-Винницький запросив народного депутата підтримати ідею існування Асоціації депутатів усіх рівнів від Дрогобиччини та місцевої агломерації. Заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник звернув увагу народного обранця на необхідність ініціювати на законодавчому рівні зміни нормативно-грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, яка на даний час є неприпустимо низькою (в середньому на рівні району 5 – 6 тис. грн за гектар).

Депутат районної ради Любомир Сікора знову повернувся до надання статусу національного заповіднику «Нагуєвичі». Головний лікар районного територіального медичного об’єднання Валерій Паламарчук закликав при реформі охорони здоров’я дотримуватися здорового глузду та не дозволити знищити сільські, селищні ФАПи, амбулаторії, лікарні, не організувавши належним чином сучасне медичне обслуговування мешканців найвіддаленіших населених пунктів.

Щодо цих та інших питань і пропозицій Богдан Матківський попросив присутніх сформулювати їх відповідним чином та подати до його громадської приймальні.

джерело: фейсбук


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Дурнів на світі мало, але розставлені вони так грамотно, що зустрічаються на кожному кроці.

Він хотів налагодити відносини з тещею і вирішив замовити їй по Інтернету красиве модне плаття, але, як на зло, вона прокинулася якраз в той момент, коли він вимірював її рулеткою...JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень