Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівУ Дрогобичі відбувся урочистий винос Дідуха на площу Ринок

2015-01-12 17:06:06


У Дрогобичі відбувся урочистий винос Дідуха на площу Ринок

6 січня, у Дрогобичі секретар міської ради, в.о. міського голови  Тарас Метик разом працівниками Ратуші урочисто винесли на площу Ринок Дідуха і встановили його поруч з Різдвяною шопкою.

 

Благословив дійство о. Дмитро Заміщак. Звертаючись до присутніх, він, зокрема, мовив: «Просимо Божого благословення нашому народові, щоб якнайшвидше на українській землі запанував мир. Але для того, що він був, маємо здобути перемогу – перемогти себе, народитися до нового життя – життя у Христі і любові. Лише тоді будуть очікувані перемога і мир».

 

Секретар міської ради, в.о. міського голови Тарас Метик нагадав, що Дідух є оберегом, який захищає від усього злого.

«Ми встановили символ, який нас єднає і гуртує в єдину українську родину, - сказав посадовець, - засвідчує, що ми є працьовитий народ, який сіє, творить і хоче мати свою велику багату Українську державу».

 

Т.Метик привітав дрогобичан і гостей з Донецької, Луганської областей, Республіки Крим з Різдвом Христовим і побажав, щоб в Україні запанували достаток, благополуччя, мир і злагоду.

«І щоб, сідаючи до сьогодні до Святої вечері, ви згадали тих, хто нині відстоює Україну, хто впав на болі бою, здійснивши героїчний чин в ім’я свободи свого народу», - наголосив міський керманич.

 

Відділ культури і мистецтв виконавчого комітету міської ради підготував для Дрогобича і гостей міста низку заходів на святкові дні. Зокрема, 9 січня на площі Ринок відбудеться велике концертне дійство "Колядує Франкове Підгір’я". 

 

джерело: Дрогобицьке земляцтво


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Дівчина навіть уявити собі не може, чого їй бракує, доки подруга не похвалиться.
Маленький хлопчик бігає по квартирі. Скидає книжки з полиць, розкидає одяг, перекидає стільці. Прибігає мама: - Ти що робиш? - Бавлюся у гру. - У яку? - ...твою мать, де ключі від машини?!JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень