Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівУ Дрогобичі виконком провалив голосування за міський бюджет 2015 року

2015-01-21 14:36:45


У Дрогобичі виконком провалив голосування за міський бюджет 2015 року

15 січня, у Дрогобичі головним на порядку денному позачергового засідання виконкому було обговорення міського бюджету 2015 року та винесення його на сесію міської ради, заплановану на завтра. Однак рішення з цього питання не було прийнято. Голосування провалили члени виконкому від ГО «Дрогобицький майдан», які вимагають громадського обговорення головного фінансового документу року.

 

Натомість секретар міської ради, в.о. міського голови Тарас Метик наполягав, що процедура проведення громадських слухань із питань бюджету не є обов’язковою.

 

«Це - загальний бюджет і він стосується в основному бюджетних установ і структур, - сказав посадовець. - Відповідно з керівниками та представниками кожної зі сфер діяльності міста було проведено обговорення, а це — освіта, охорона здоров’я, культура, комунальне господарство, підприємці міста, військові учасники АТО на сході України та інші. Навіть питання, щодо збереження функціонування спортивних шкіл, які цього року забезпечує місцевий бюджет, і питання надання воїнам АТО матеріальної допомоги теж вдалося вирішити».

 

Виступили й керівники відділів та управлінь виконкому міської ради, які визнають, що закладені кошти лише забезпечують можливість проіснувати, а не розвивати місто, однак кожен із них наполягав на необхідності прийняття бюджету, оскільки потрібно забезпечити виплату заробітної плати, оплату за медикаменти, харчування, провести розрахунки за спожиті енергоносії, розпочати заходи із проведення закупівель й інші процедури, а відтягування у часі призведе до кризи, яка може настати уже на початку лютого.

 

Та члени виконкому від ГО «Дрогобицький майдан» наполягали на громадських слуханнях. Мовляв, відбулася Революція гідності і потрібно радитися з громадою.

 

 «Справа у тому, що платники податків мають знати на що витрачаються їхні гроші, а не знову потерпати цілий рік через відмовки, що нібито нема часу на громадське обговорення, - говорить член виконкому від ГО «Дрогобицький майдан» Юрій Кушлик. – Саме тому сьогодні на засіданні виконавчого комітету міської ради ми вимагали провести громадські слухання з проекту бюджету».

 

Обурення громадськості і не прийняте рішення виконкому спрацювали: громадське слухання міського бюджету Дрогобича на 2015 рік призначено на 16 січня, на 9 годину. 

джерело: Дрогобицьке земляцтво


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Якщо в селі у ночі вийти з клубу і довго дивитись на зорі, то кров з носа перестане йти.
- Наталочко, сонечко, до нас сьогодні гості зайдуть, приготуй щось на вечерю? - Без проблем, а як приготувати - щоб ще прийшли чи щоб більше не приходили?JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень