Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівДовгоочікуваний компроміс щодо прийняття дрогобицького бюджету-2015 знайдено

2015-01-21 14:39:15


Довгоочікуваний компроміс щодо прийняття дрогобицького бюджету-2015 знайдено

Як інформує прес-служба Дрогобицької міської ради, у п’ятницю, 16 січня, о 9.00 год. громада міста, активісти, компетентні особи, керівники бюджетних установ і влада Дрогобича зустрілися у сесійній залі. Розмова відбулася у менш-більш толерантному тоні.

Секретар міської ради Тарас Метик роз’яснив, чому бюджет міста потрібно приймати оперативно і яка відповідальність лежить на бюджетних установах і владі міста, якщо бюджет не прийняти. Натомість активісти наголошували на тому, що потрібно провести громадські слухання за процедурою. Виступи, які звучали від членів ГО «Майдан» і представників виконкому цього разу, на відміну від попередніх разів, були виваженими. Склалося враження, що громадські активісти нарешті дійшли розуміння того, що не потрібно керуватися амбіціями, а йти на компроміс і шукати шляхи порозуміння. Після зборів було проведено засідання 56 сесії міської ради.

Після виступів депутатів, у розминці було прийнято рішення про проведення наради секретаря міської ради з головами фракцій, політичних партій та депутатських груп з метою вирішення питання чи голосувати за бюджет, оскільки є розпорядження Львівської ОДА з рекомендацією прийняти бюджет якомога швидше, чи перенести на наступну сесію, а до того провести процедуру громадських слухань з урахуванням інтересів активістів.

Після короткої наради, Тарас Метик поінформував, що роботу сесії продовжують, але питання щодо бюджету міста на 2015 рік розглядатимуть на наступному засіданні сесії. Громадські слухання відбудуться у вівторок, 20 січня, о 15:00 годині, а наступне засідання сесії — 23 січня.

Як зазначає секретар міської ради Тарас Метик, таке рішення є компромісним кроком, аби не породжувати нові конфлікти та розвіяти сумніви окремих активістів, що влада міста діє не в інтересах громади. Також він зазначив, що працівники та керівники бюджетних установ ознайомлені з варіантами розвитку подій, а саме з тим, що при затягуванні у часі можлива загроза затримки виплати заробітної плати та інших видатків. Тому, враховуючи усі обставини, посадовець закликає усіх активістів та компетентних осіб до участі у запланованих громадських слуханнях з наданням конкретних пропозицій щодо бюджету 2015 року.

джерело: Лайфінфо


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

схрестивши персик і мандарин думають, як назвати гібрид - пердарин чи мандасик

Лікар оглядає пацієнта:

- Щось ви мені не подобаєтесь…

- Та ви, лікарю, теж не красень…
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень