Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівДовгоочікуваний компроміс щодо прийняття дрогобицького бюджету-2015 знайдено

2015-01-21 14:39:15


Довгоочікуваний компроміс щодо прийняття дрогобицького бюджету-2015 знайдено

Як інформує прес-служба Дрогобицької міської ради, у п’ятницю, 16 січня, о 9.00 год. громада міста, активісти, компетентні особи, керівники бюджетних установ і влада Дрогобича зустрілися у сесійній залі. Розмова відбулася у менш-більш толерантному тоні.

Секретар міської ради Тарас Метик роз’яснив, чому бюджет міста потрібно приймати оперативно і яка відповідальність лежить на бюджетних установах і владі міста, якщо бюджет не прийняти. Натомість активісти наголошували на тому, що потрібно провести громадські слухання за процедурою. Виступи, які звучали від членів ГО «Майдан» і представників виконкому цього разу, на відміну від попередніх разів, були виваженими. Склалося враження, що громадські активісти нарешті дійшли розуміння того, що не потрібно керуватися амбіціями, а йти на компроміс і шукати шляхи порозуміння. Після зборів було проведено засідання 56 сесії міської ради.

Після виступів депутатів, у розминці було прийнято рішення про проведення наради секретаря міської ради з головами фракцій, політичних партій та депутатських груп з метою вирішення питання чи голосувати за бюджет, оскільки є розпорядження Львівської ОДА з рекомендацією прийняти бюджет якомога швидше, чи перенести на наступну сесію, а до того провести процедуру громадських слухань з урахуванням інтересів активістів.

Після короткої наради, Тарас Метик поінформував, що роботу сесії продовжують, але питання щодо бюджету міста на 2015 рік розглядатимуть на наступному засіданні сесії. Громадські слухання відбудуться у вівторок, 20 січня, о 15:00 годині, а наступне засідання сесії — 23 січня.

Як зазначає секретар міської ради Тарас Метик, таке рішення є компромісним кроком, аби не породжувати нові конфлікти та розвіяти сумніви окремих активістів, що влада міста діє не в інтересах громади. Також він зазначив, що працівники та керівники бюджетних установ ознайомлені з варіантами розвитку подій, а саме з тим, що при затягуванні у часі можлива загроза затримки виплати заробітної плати та інших видатків. Тому, враховуючи усі обставини, посадовець закликає усіх активістів та компетентних осіб до участі у запланованих громадських слуханнях з наданням конкретних пропозицій щодо бюджету 2015 року.

джерело: Лайфінфо


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Дівчина навіть уявити собі не може, чого їй бракує, доки подруга не похвалиться.
Жінки непереможні. Сьогодні чув, як маленька дівчинка років 6-7 кричить на хлопчика ображеним голосом, майже плачучи: "Віддай, це не твоя цукерка, я твою вже з'їла!"

Старлан


Сорочинський ярмарок
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень