Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівУ Стебнику затвердили міський бюджет у сумі 4,3 млн грн

2015-01-21 14:43:33


У  2015 році міський бюджет Стебника становитиме 4 354,3 тис. грн., з яких загальний фонд – 3 464 тис. грн., спеціальний фонд – 890,3 тис. грн.

 

Відповідне рішення прийнято на черговій 45 сесії міської ради.

 

 Перед тим, ніж перейти до розгляду бюджету, депутати вирішили питання щодо  наповнення його дохідної частини. Народні обранці встановили ставку податку на житлову та нежитлову нерухомість міста в розмірі 0,3% (згідно з новим Бюджетним кодексом, максимальний розмір може бути 2% ) від мінімальної заробітної плати (1 218 грн.) за 1 кв. м., який доведеться сплачувати раз на рік. Приміщення банківських установ будуть оподатковуватись за ставкою 2%. Не стягуватиметься податок з квартир до 60 кв. м та житлових будинків до 120 кв. м. Ставку акцизного податку встановлено в розмірі 5% від вартості підакцизних товарів.

 

На сесії було прийнято ще важливе рішення, яке стосується виготовлення проекту землеустрою для включення в межі міста Стебника навколишніх земель площею 79,25 га, які, наразі, належать до земель запасу Болехівської сільської ради Дрогобицького району.

джерело: Дрогобицьке земляцтво


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Якщо в селі у ночі вийти з клубу і довго дивитись на зорі, то кров з носа перестане йти.
- Слухай, ти звідки мені постійно дзвониш? Щось номер не визначається. - З домофона, придурку. Відкрий двері, я вже тут третю годину стою!!!!!JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень