Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівПозиція народного депутата України Богдана Матківського щодо питання відставки Генпрокурора

2015-01-21 14:51:18


Позиція народного депутата України Богдана Матківського щодо питання відставки Генпрокурора

У Фейсбук з’явилися коментарі, у яких дрогобичани запитують чому під ініціативою щодо недовіри Генеральному прокуророві України В.Яремі нема підпису народного депутата України Богдана Матківського.

 

«Я цікавився підписами під колективною ініціативою щодо висловлення недовіри Генеральному прокуророві України В.Яремі, їх вже зібрано достатню кількість, яка забезпечує внесення цього питання до порядку денного Верховної Ради України, - сказав Богдан Матківський. - Я свого підпису під ініціативою не ставив, визначусь з цього питання при голосуванні. Тому раджу усім дочекатись голосування, а тоді вже говорити як я ставлюся до Генпрокурора. У мене є багато запитань. Одне з них: хто прийде на зміну сьогоднішньому прокурору? Я хочу знати на кого міняємо. Щоб не бо так, що Генпрокуратуру на тривалий час залишать без керівника. Якщо маємо чітку позицію щодо того, хто буде Генпрокурором, тоді голосуємо за зняття нинішнього керівника прокуратури і призначаємо нового. Якщо ні, то підбираємо кандидатуру і тоді вирішуємо це надзвичайно важливе кадрове питання. Щоб відбулася швидка заміна керівництва і прокуратура могла працювати».

 

Прес-служба народного депутата України Богдана Матківського

джерело: Дрогобицьке земляцтво


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Тільки у нас, в Україні, перебігаючи дорогу на червоне світло, тебе може збити пішохід, що біжить на зустріч...
- Наталочко, сонечко, до нас сьогодні гості зайдуть, приготуй щось на вечерю? - Без проблем, а як приготувати - щоб ще прийшли чи щоб більше не приходили?

Старлан


Сорочинський ярмарок
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень