Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівУ Дрогобичі молодь взялась за пошиття маскувальних костюмів для снайперів

2015-01-21 14:52:59


У Дрогобичі молодь взялась за пошиття маскувальних костюмів для снайперів
17 січня, активісти МГО «Український молодіжний прорив» та скаути дрогобицької станиці НСОУ «Пласт» ініціювали виготовлення маскувальних костюмів для снайперів. 
 
Допомога бійцям АТО не зупиняється і на день. Тож сьогодні вчергове зробити свій внесок у спільну справу взялися МГО «Український молодіжний прорив» і НСОУ «Пласт». Активісти власноруч пошили декілька таких необхідних маскхалатів для снайперів. 
 
Іціатором акції є Юрій Дрогобицький, заступник голови МГО "Український молодіжний прорив". «Загалом, виготовити маскувальний халат нескладно, - розповідає активіст молодіжної організації Андрій Яців. – Ми використовуємо простирадла, медичні халати або куртки білого кольору, але зрозуміли, що не вистачає робочих рук. Тому тепер плануємо залучити якомога більше людей для максимально продуктивної роботи». За словами активіста, маскхалати будуть відправлені у Станицю Луганську бійцям батальйону Національної Гвардії України ім. С.Кульчицького.
 
Тож дрогобицька молодь просить долучитися до спільної справи усіх небайдужих. Якщо маєте непотрібні білі простирадла чи ще щось, що могло б знадобитися для пошиття спецодягу, ми з радістю чекаємо вас за адресою вул. Шкільна, 4. Про час проведення наступного етапу акції буде повідомлено додатково, адже на досягнутому ніхто не збирається зупинятися!
 
Прес-служба МГО "Український молодіжний прорив".

джерело: Дрогобицьке земляцтво


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Дурнів на світі мало, але розставлені вони так грамотно, що зустрічаються на кожному кроці.

Жінки непереможні. Сьогодні чув, як маленька дівчинка років 6-7 кричить на хлопчика ображеним голосом, майже плачучи: "Віддай, це не твоя цукерка, я твою вже з'їла!"JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень