Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрів«Батя, я стараюсь» по-дрогобицьки

2015-01-23 18:30:55


 20 січня, у приміщенні сесійної зали Дрогобицької міської ради керівництвом Дрогобича було проведено громадські слухання, на яких в основному були присутні працівники бюджетних установ. 
 
Незважаючи на те, що самі слухання починалися о 15:00, місця починали займати ще з другої години. Тут можна простежити схожість з Антимайданом, адже всі керівники пильно стежили за присутністю своїх підлеглих. І чомусь ніхто не хотів говорити про проблеми і неправильний розподіл бюджету, лише оплески виступаючим, сліпе підняття рук. «Батя, я стараюсь» по-дрогобицьки. Так, звичайно, цих людей можна зрозуміти: пригрозили, що не отримають зарплату і от всі тут як тут, чекають команди «з’їсти» кожного, хто щось не так бовкне. І все одно, як, наприклад, будуть ремонтувати дороги цього року, все одно, що отак «розглядаючи бюджет» на громадських слуханнях ми даємо привід керманичам Дрогобича знову відкраяти і собі в кишеню немаленький шмат державних коштів, - у нас же розквіт комуністичної влади, регрес суспільства. Як партія сказала, так і має бути, і крапка, жодних обговорень.

А насправді-то, зарплату працівники державних установ ОТР?МАЮТЬ У БУДЬ-ЯКОМУ В?ПАДКУ! Це прописано Законом. Єдине, що могла б зробити дрогобицька «мафія» - затримати виплату максимум на тиждень.

І, до речі, не розповідайте потім «історій жаху» які в міській ратуші хабарники сидять, скільки вони собі вкрали і т.д., адже ваша байдужість і породила цю безкарність. Чомусь добровільно прийшли поцікавитися куди йдуть їхні податки лише одиниці, решті – абсолютно байдуже. Краще сидіти вдома перед телевізором на зручному дивані і обливати брудом всіх. Так легше.

Наостанок, як би хто не обурювався за те, що свідома громадськість і виконком настояли на проведенні громадських слухань, знайте: початок змін, нехай невеликих, покладено. Якщо так записано в статуті територіальної громади і так бажає громада, значить так має бути.

ГО "Дрогобицький Майдан"

джерело: ГО


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар


©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень