Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівУ Дрогобичі пропонують фінансувати благоустрій мікрорайонів пропорційно сплаті податку

2015-01-23 18:52:17


У Дрогобичі пропонують фінансувати благоустрій мікрорайонів пропорційно сплаті податку
У Дрогобичі учасники бюджетних громадських слухань запропонували міські раді розробити та затвердити механізм фінансування ремонту внутріквартальних вулиць та видатків на благоустрій дворів, виходячи із принципу пропорційності сплати мешканцями податку на нерухомість.
На громадських слуханнях підтримано проекти рішень Дрогобицької міської ради «Про затвердження положення про нарахування і сплату місцевих податків та зборів», «Про затвердження ставки акцизного податку» та «Про міський бюджет м. Дрогобича на 2015 рік».
 
Представники громадськості прийняли резолюцію, в якій вимагають від виконавчого комітету міської ради невідкладно розглянути, схвалити бюджет на 2015 рік і винести його на розгляд міської ради, а від депутатів – затвердити бюджет і положення про нарахування та сплату місцевих податків і зборів та ставки акцизного податку.
 
Громадське об’єднання «Дрогобицький майдан» звинуватило місцеву владу у заорганізованості слухань. За словами активістів, працівники бюджетних установ почали займати місця в сесійній залі за годину до початку заходу.
 
«Тут можна простежити схожість з Антимайданом, адже всі керівники пильно стежили за присутністю своїх підлеглих. І чомусь ніхто не хотів говорити про проблеми і неправильний розподіл бюджету, лише оплески виступаючим, сліпе підняття рук. Так, звичайно, цих людей можна зрозуміти: пригрозили, що не отримають зарплату і от всі тут як тут, чекають команди «з’їсти» кожного, хто щось не так бовкне… Так «розглядаючи бюджет» на громадських слуханнях ми даємо привід керманичам Дрогобича знову відкраяти і покласти собі в кишеню немаленький шмат державних коштів», – інформує прес-служба ГО «Дрогобицький майдан».
 
На думку майданівців, людська байдужість породжує свавілля чиновників.
 
«Чомусь лише одиниці добровільно прийшли поцікавитися куди йдуть їхні податки, решті – абсолютно байдуже. Краще сидіти вдома перед телевізором на зручному дивані і обливати брудом всіх. Так легше», – обурюються громадські активісти.

джерело: Дрогобицьке земляцтво


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Допомагайте тим, хто в біді, і вони будуть пам’ятати про вас, коли знову будуть в біді.

Приходить жінка в aптеку:

- У вaс є дешевий і ефективний засіб для схуднення?

- Є.Плaстир.

- Нa яке місце клеїти?

- НА РОТ!
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень