Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівУ Трускавці бюджетну сесію перенесли на тиждень

2015-01-23 18:55:40


У Трускавці бюджетну сесію перенесли на тиждень

22 січня, міський голова Трускавця Руслан Козир видав розпорядження згідно з яким позачергову 47 сесію міської ради перенесено на 30 січня.

 

Нагадаємо, що сесію було призначено на сьогодні, але із 46-ти депутатів на позачергове засідання сесії прийшло лише 11: мажоритарники В.Белз, І. Стасик, Є. Буняк, В. Вовчанський, М. Малащак і представники політичних партій В. Попик, І. Спурза, П. Шумин, С. Мицик С. Мойсеєв та О.Пилат. Та попри низьку явку міських депутатів, зал заповнений був ущент. Так свою небайдужість до долі міста проявили трускавчани, які і прийшли на засідання міської ради.

 

«Жодних поважних причин, аби не розглядати сьогодні на сесії бюджет депутати не мали, - сказав секретар міської ради Петро Шумин. - Попередньо проект бюджету був розглянутий і на спільному засідання депутатських комісій, і в кожній депутатській комісії зокрема, схвалений виконкомом міської ради. Зауважень до бюджету від депутатських комісій не було».

 

Чому більшість депутатів ігнорувала бюджетну сесії, наразі невідомо. Кажуть - аби насолити непоступливому міському голові.

 

Та, як виявилось, насолили громаді. Місто залишається без бюджету, а отже й без гарантованого фінансування бюджетних та комунальних установ, без перспективи…

 

джерело: Дрогобицьке земляцтво


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Допомагайте тим, хто в біді, і вони будуть пам’ятати про вас, коли знову будуть в біді.
В добі 24 години, а в ящику 24 бутилки пива. Думаєте, це просто так? СПІВПАДІННЯЧКО?
Старлан


Сорочинський ярмарок
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2016

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень