Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівГромадська активістка Віра Байса попереджає: "У Дрогобичі може розпочатися відстріл посадовців-хабарників"

2014-09-10 01:15:33


У понеділок, 8 вересня, у Дрогобичі перед завершенням оперативної наради в Ратуші громадська активістка Віра Байса попередила чиновників-хабарників, що їм не тільки коктейлі молотова будуть кидати, а й відстрілювати. «За дріб’язкове питання, за розчерк пера тут, в Ратуші, вимагають хабар в кілька тисяч», – розповіла В.Байса. За словами активістки, хлопці пропонували дати ці гроші на допомогу учасникам АТО. Та у відповідь почули: «Ні, тільки в кишеню». «Дехто з цих хабарників ширший як довший, – обурювалася пані Віра. – Ікру, напевно,вже двома ложками їсть. Вони не були ні на Майдані, не здають грошей на АТО. А як якусь сотеньку відірвуть від тіла, то це велике. Я хочу тільки сказати. У Дрогобичі всі все знають. Якщо ви хочете свою кар’єру закінчити так славно як колишній, то вам не тільки коктейлі Молотова будуть кидати, вас просто будуть відстрілювати. Я попереджаю, бо я такого не сподівалася». «Давайте об’єднаємося в боротьбі з цим злом», – якось притишено, ніби несміливо запропонував поновлений судом мер О. Радзієвський. «То нема на то ради», – сказала Віра Байса.

джерело: Трускавецький вісник


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Було б непогано, якби гроші в гаманці займалися любов'ю і розмножувалися
- Наталочко, сонечко, до нас сьогодні гості зайдуть, приготуй щось на вечерю? - Без проблем, а як приготувати - щоб ще прийшли чи щоб більше не приходили?
Старлан


Сорочинський ярмарок
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2016

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень