Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівУ Фірташа спростовують передачу державі ГЗК

2014-09-11 16:06:42


У Фірташа спростовують передачу державі ГЗК

ПрАТ "Кримський титан", що входить в Group DF Дмитра Фірташа, спростовує факт передачі державі з оренди цілісних майнових комплексів Вільногірського гірничо-металургійного комбінату та Іршанського гірничо-збагачувального комбінату.

Про це повідомила прес-служба "Кримського титану".

"Кримський титан", що є орендарем ЦМК Вільногірського ГМК і Іршанського ГЗК, не отримував і не підписував жодних документів про передачу ЦМК Іршанського ГЗК і Вільногірського ГМК державі. Таким чином, згідно з чинним законодавством України, факту передачі ЦМК не було. Всі заяви чиновників про повернення ЦМК цих підприємств державі є неправдивими і передчасними", - йдеться в повідомленні.

На думку "Кримського титану", на сьогоднішній день ніякий державний орган країни не має права здійснювати процедуру передачі ЦМК Іршанського ГЗК і Вільногірського ГМК державі.

"За період липень-серпень 2014 Кабміном і ФДМ були внесені ряд законодавчих виправлень, що істотно змінюють процедуру повернення державі орендованих ЦМК... Зокрема, ФДМ видав накази, які, в порушення чинного законодавства, змінювали порядок проведення інвентаризації ЦМК Іршанського ГЗК і Вільногірського ГМК шляхом переносу термінів її проведення на істотно більш ранні", - заявляють на "Кримському титані".

Підприємство оскаржило накази ФДМ в Окружному адмінсуді Києва.

"Суд 4 вересня виніс рішення про заборону ФДМ та іншим органам, в т.ч. правоохоронним, здійснювати передачу або повернення орендованих ЦМК державі до завершення розгляду справи по суті і винесення остаточного рішення", - резюмують на "Кримському титані".

У прес-службі також відзначають, що орендар не перешкоджав проведенню інвентаризації ГЗК ФДМ, однак не брав участь в цьому процесі.

"Ці дії проводилися з порушенням процедури, передбаченої законодавством", - впевнені на підприємстві Фірташа.

Як повідомлялося, ФДМ спільно з МЕРТ прийняли рішення, згідно з яким ФДМ передав, а МЕРТ прийняло цілісні майнові комплекси Іршанксого та Вільногірського ГЗК.

джерело: Економічна правда


Що ще читають на цю темуКоментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Дівчина навіть уявити собі не може, чого їй бракує, доки подруга не похвалиться.
Жінки непереможні. Сьогодні чув, як маленька дівчинка років 6-7 кричить на хлопчика ображеним голосом, майже плачучи: "Віддай, це не твоя цукерка, я твою вже з'їла!"JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень