Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівРада проголосувала за амністію та особливий статус районів Донбасу

2014-09-16 13:44:29


Рада проголосувала за амністію та особливий статус районів Донбасу

Верховна Рада прийняла закони про амністію та про особливий статус окремих районів Донецької і Луганської областей.Про це повідомили у соцмережах народні депутати.

Так, за даними депутата Андрія Шевченка, за закон про особливий статус для Донбасу проголосували 277 нардепів, за амністію – 287.

Як відомо, законопроект "Про недопущення переслідування та покарання осіб – учасників подій на території Донецької та Луганської областей" передбачає звільнити за певних умов від кримінальної та адміністративної відповідальності деякі категорії збройних формувань та осіб.

Нагадаємо, раніше Порошенко заявляв, що під амністію не підпадають злочинці, які вчинили злочини за статтями Кримінального кодексу щодо умисного вбивства, тероризм, замаху на життя державного діяча, працівника правоохоронних органів, судді, згвалтування, мародерства, знущання над загиблими, знущання над пам'ятниками, і низкою інших статей.

джерело: УНІАН


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Якщо в селі у ночі вийти з клубу і довго дивитись на зорі, то кров з носа перестане йти.
- Наталочко, сонечко, до нас сьогодні гості зайдуть, приготуй щось на вечерю? - Без проблем, а як приготувати - щоб ще прийшли чи щоб більше не приходили?JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень