Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівЧи діє у Дрогобичі кримінальний кодекс?

2014-09-16 17:46:27


Доброго дня! У неділю 07.09.2014р., приблизно о 21.30 в смт. Меденичі порізали ножем хлопця. На даний час постраждалий знаходиться у реанімаційному відділенні Дрогобицької міської лікарні. Злочинця випустили під домашній арешт. 

У міліції справу фабрикують на самозахист, але це було сплановане вбивство, є багато доказів цьому. На жаль, Майдан у нашому житті нічого не змінив, адвокатів дрогобицьких найняти не можемо, бо кожного із них зразу ж підкуповують. Слідчий також працює "дуже добре". 

Надіємося на вашу інформаційну допомогу.

Додатково

На сьогоднішній день постраждалого перевезли на лікування до Львова. А ще я б дуже хотіла від постраждалого і його батьків подякувати хірургам Флюнту Івану Юліановичу і Денису Ростиславу Олексійовичу, вони витягли Андрія із того світу - без перебільшення. У нього були прорізані легеня, стравохід, шлунок, дихальні шляхи, кишечник, діафрагма в чотирьох місцях. П. Дениса батьки Андрія називають його хресним батьком. Ніколи не могла повірити, що лікарі так можуть ставитися до самого хворого і, взагалі, до ситуації, що склалася.

 
Марія

джерело: ДрогобичІнфо


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Дівчина навіть уявити собі не може, чого їй бракує, доки подруга не похвалиться.
Він хотів налагодити відносини з тещею і вирішив замовити їй по Інтернету красиве модне плаття, але, як на зло, вона прокинулася якраз в той момент, коли він вимірював її рулеткою...JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень