Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівЧи діє у Дрогобичі кримінальний кодекс?

2014-09-16 17:46:27


Доброго дня! У неділю 07.09.2014р., приблизно о 21.30 в смт. Меденичі порізали ножем хлопця. На даний час постраждалий знаходиться у реанімаційному відділенні Дрогобицької міської лікарні. Злочинця випустили під домашній арешт. 

У міліції справу фабрикують на самозахист, але це було сплановане вбивство, є багато доказів цьому. На жаль, Майдан у нашому житті нічого не змінив, адвокатів дрогобицьких найняти не можемо, бо кожного із них зразу ж підкуповують. Слідчий також працює "дуже добре". 

Надіємося на вашу інформаційну допомогу.

Додатково

На сьогоднішній день постраждалого перевезли на лікування до Львова. А ще я б дуже хотіла від постраждалого і його батьків подякувати хірургам Флюнту Івану Юліановичу і Денису Ростиславу Олексійовичу, вони витягли Андрія із того світу - без перебільшення. У нього були прорізані легеня, стравохід, шлунок, дихальні шляхи, кишечник, діафрагма в чотирьох місцях. П. Дениса батьки Андрія називають його хресним батьком. Ніколи не могла повірити, що лікарі так можуть ставитися до самого хворого і, взагалі, до ситуації, що склалася.

 
Марія

джерело: ДрогобичІнфо


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

схрестивши персик і мандарин думають, як назвати гібрид - пердарин чи мандасик

Ти бачив? Вона мені посміхнулася...

- Не переживай, я коли тебе побачив місяць ржав
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень