Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівIV Міжнародний Фестиваль-конкурс Дитячої та юнацької творчості «ЯСКРАВА КРАЇНА» В ЧЕРНІГОВІ – 2014

2014-09-22 20:31:01


З 26 по 28 вересня 2014 р. в Чернігові відбудеться ІV Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «ЯСКРАВА КРАЇНА». Вже четвертий рік поспіль Чернігівщина щиро зустрічає дітей та молодь і дає їм можливість продемонструвати  свої таланти.

Громадська організація «ЯСКРАВА КРАЇНА», яка є ініціатором та організатором конкурсу,має великий досвід проведення хореографічних та вокальних фестивалів: всеукраїнський фестиваль конкурс дитячої та юнацької творчості у м. Трускавець, фестиваль циркового мистецтва у Дніпропетровську, дитячий-фестиваль конкурс сюжетної хореографії і вокального мистецтва у м. Одеса та багато інших.

В цьому році за звання найкращого у номінаціях вокал (естрадний, академічний, народний) та хореографія (народна, класична, сучасна, естрадна, стилізована, бальна) будуть боротись не тільки учасники з різних куточків України (Київська, Чернігівська, Тернопільська, Полтавська, Львівська, Херсонська області) але й конкурсанти з Білорусії.Незважаючи на складні умови та тяжкі часи які переживає наша країна, фестиваль зможе зібрати близько восьмисот талановитих учасників.

До цьогорічного складу журі конкурсу увійшли відомі діячі культури та мистецтв України. Головою журі вокальних номінацій стане народна артистка України, доцент Одеської національної музичної академії ім. А.В. Нежданової - Лариса Леонідівна Стадніченко. До неї приєднаються: Голубєва Галина Юріївна-викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії кафедри естрадного співу
Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв,викладач вокалу на телевізійних проектах «Х-Фактор», «Ти-зірка», «Службовий романс».Гончаренко Марина АнатоліївнаВикладач Чернігівського музичного училища ім. Л. М. Ревуцького. Головний хормейстер військово-музичного центру СухопутнихвійськУкраїни.Роговець Лариса Вікторівна -завідуючавідділом сольного співуЧернігівськогомузичного училища ім. Л. М. Ревуцького, Тетяна Пироженко - координаторМіжнародного фестивалю мистецтв «Слов’янський базар у Вітебську» в Україні. Музичний редактор студійдублюваннякінофільмів.Вероніка Дорош - учасниця телепроекту «Голос країни 3» в команді Олега Скрипки,переможниця телепроекту «битва хорів» у командіРуслани, представник України на міжнародному фестивалі «Слов’янський базар у Вітебську» 2014р.

Склад цьогорічного журі в номінації хореографія є не менш шанованим та зірковим: Гутник Ірина Миколаївна – завідувач кафедри народної хореографії, кандидат педагогічних наук, професор, член журі телевізійного проекту «Крок до зірок», міжнородних мистецьких конкурсів і фестивалів в Україні, Росії, Угорщині,Чехії, Словаччині, Австрії. Джим Людмила Анатоліївна - артистка Україна. Головний балетмейстер «АкадемічногоЧернігівськогоукраїнськогонародного хору» обласногофілармонічного центру фестивалів та концертнихпрограм. Головний балетмейстер обласногонавчально-методичного центру культури і мистецтв. Голова Чернігівськогообласного центру НаціональноїхореографічноїспілкиУкраїни і нарешті Антон Овчинніков -хореограф-постановник. ВикладачкафедрисучасноїхореографіїКНУКіМ (модерн джаз, контемпорарі). Директор і організатор фестивалю професійнихсучаснихтанцтеатрів «ZELYONKA-FEST». Організаторміжнароднихосвітніхпроектів з сучасноготанцю в Україні. Засновник і художнійкерівникнезалежноготанцтеатру «BlackO!Range».Андрій Пир - майстер спортуміжнародногокласу зі спортивної акробатики. Викладач сучасної хореографії, пластики руху, майстерності актора Київської Академії Естрадно-циркового мистецтва. Режисер. Артист цирку ім. Нікуліна. Лауреат Міжнародного балетного конкурсу ім. Сержа Лифаря. Кастинг-менеджер для цирку DRAGONE (Канада) та цирку Du SOLEIL.

Програма фестивалю є досить насиченою і включає в себеблагодійний виступ, конкурсну програму та фінальний гала-концерт.

26 вересня об 11:00 розпочнеться конкурс в номінації «академічний вокал» в музичній школі №1 ім. С.Вільконського, а вже о 17:00відбудеться благодійний концерт «Діти за мирну  та єдину Україну» який пройде в 20-му гарнірованому будинку офіцерів, що має на меті підтримати моральний дух бійців та сприяти патріотичному вихованню дітей.

27 вересня паралельно будуть працювати два конкурсні майданчики. Об одинадцятій в музичному училищі ім. Л.Ревуцького розпочнеться змагання в номінації вокал, в той же самий час в Чернігівському обласному палаці дітей та юнацтва відбудеться конкурс в номінації хореографія.

28 вересняо 12:00 в будівлі театру, розпочнеться прес-конференція оргкомітету за підсумками фестивалю. О 13:00годині відбудеться фінальний Гала-концерт та нагородження учасників, на сцені Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка, на якому матимуть змогу виступити переможці та найкращі виконавці.

джерело: jaskrava.kraina@gmail.com


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Перед тим, як діагностувати в себе депресію і занижену самооцінку потрібно впевнитись чи ви не оточені ідіотами. Зігмунд Фрейд
Загадка: Сергій заробляє в місяць 20 тисяч гривень. А його дружина Оля витрачає в місяць 40 тисяч гривень. Питання: Сергій здогадується про існування Антона?JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень