Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівПроти Романа Ілика готують провокації?

2014-09-25 17:59:02


Штаб кандидата у народні депутати України по 121 Дрогобицькому виборчому округу Романа Ілика оприлюднив заяву, в якій йдеться про можливі провокації проти кандидата. Подаємо повністю текст заяви.

«Штаб кандидата у народні депутати України по 121 виборчому округу отримав інформацію про те, що проти Романа Ілика, який є діючим народним депутатом України, готуються провокації, зокрема, підготовка та розповсюдження неправдивих друкованих матеріалів про роботу парламентаря на території Дрогобицького району.

Готує провокації один з опонентів кандидата по цьому виборчому окрузі. Таким чином по 121 виборчому округу до парламенту намагаються потрапити «перефарбовані лиси» – поплічники режиму Януковича. Ситуація, коли проти справжніх патріотів України, які довели свою громадянську позицію боротьбою проти режиму Януковича, відвоювали Україну в час Революції Гідності – є типовою. Роман Ілик пройшов з громадою Дрогобиччини найскладніші дні Майдану і зараз продовжує говорити правду про ситуацію в країні.

Роман Ілик – є лідером довіри дрогобичан, у тому числі завдяки конкретним позитивним справам які вдалось зробити на окрузі (додаткове виділення з Державного бюджету України коштів на ремонт доріг, системно підтримує обдаровану молодь, округ отримав 12 нових машин швидкої медичної допомоги, медичне обладнання і т. д.). Звертаємось до правоохоронних органів з проханням попередити правопорушення та зупинити заплановані провокації».

джерело: Трускавецький вісник


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Допомагайте тим, хто в біді, і вони будуть пам’ятати про вас, коли знову будуть в біді.

В аптеці мені наостанок сказали - приходьте ще! Начебто елементарна ввічливість, але ніби прокляли ...
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень