Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівУ Східниці відбудеться футбольний турнір пам’яті “Небесної сотні”

2014-09-25 18:01:17


У Східниці 27 вересня відбудеться футбольний турнір пам’яті “Небесної сотні”.

Подякувати футболом тим, хто віддав своє життя за краще майбутнє, збереться чотири команди одинадцятирічних та десятирічних хлопців. На змагання запрошені футбольна команда з Трускавця, двома командами буде представлена дитяча спортивна юнацька школа м. Борислава та команда господарів – ФК «Східниця». «Ідея проведення такого роду заходу – зберегти пам’ять про тих людей, котрі загинули, аби ми могли жити, працювати, займатися спортом і робити усе від себе можливе аби Україна розвивалася нормальною заможною державою, має передаватися від покоління до покоління»,- каже голова Східницької селищної ради Іван Піляк.

Окрім того, цей футбольний турнір стане доброю нагодою зацікавити молодь, пропагуючи здоровий спосіб життя. Молодь повинна мати можливість реалізувати себе і таким чином спонукати їх до активного, здорового відпочинку.

Футбольний турнір пам’яті “Небесної сотні” проводиться за підтримки Східницької селищної ради на чолі з селищним головою Іваном Піляком.

Прес-служба Східницької селищної ради

джерело: Трускавецький вісник


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Дурнів на світі мало, але розставлені вони так грамотно, що зустрічаються на кожному кроці.

Маленький хлопчик бігає по квартирі. Скидає книжки з полиць, розкидає одяг, перекидає стільці. Прибігає мама: - Ти що робиш? - Бавлюся у гру. - У яку? - ...твою мать, де ключі від машини?!JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень