Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівУ «Ріксосі-Прикарпаття» відкрилася X Міжнародна конференція «Птахівництво 2014»

2014-09-25 18:06:52


23 вересня у Трускавці, в курортному комплексі «Ріксос-Прикарпаття», відкрилася Х Міжнародна конференція «Птахівництво-2014» та виставка Птахівництво-2014». Розпочалася вона урочистостями з нагоди 50-річчя промислового птахівництва України.

24-26 вересня заплановано проведення фірмових семінарів компаній в рамках Х Міжнародної конференції «Птахівництво-2014». Організаторами: Х Міжнародної конференції «Птахівництво-2014» є Асоціація «Союз птахівників України» та ПП «Український центр розвитку птахівництва».

Подія триватиме до 26 вересня включно. Участь у конференції візьмуть іноземні та вітчизняні птахівники, а також представники підприємств-виробників і дистриб’ютори ветеринарних препаратів, комбікормів і кормових добавок та виробники спеціалізованого обладнання.

ТрускавецьІнфо

джерело: Трускавецький вісник


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Перед тим, як діагностувати в себе депресію і занижену самооцінку потрібно впевнитись чи ви не оточені ідіотами. Зігмунд Фрейд

Всі думають, що мрія кожної української дівчини - найти ідеального хлопця.. Так, звіснноооо!!! Наша мрія - жерти і не поправлятися!)))
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень