Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівЛюди ВОЛІ проти ЦВК

2014-09-25 20:24:33


Люди ВОЛІ проти ЦВК

Ми висунули своїх партійців, людей ВОЛІ, щоби вони боролися проти тих корупціонерів, які нахабно зараз намагаються повернутися у владу. І розуміючи, що ми можемо становити їм реальну загрозу, вони захищаються найницішим способом - блокують можливість брати участь у виборах нашим кандидатам, фальсифікуючи документи.

Що це означає? Що ми все робимо правильно. Тому було так важливо дотиснути ЦВК. І саме тому усі наші мажоритарники та прихильники з різних регіонів майже цілий день провели під будівлею Центрвиборчкому. Це лише доводить, що система не змінилась, і від того ще більше хочеться скоріше її очистити. Наразі ситуація така, що ми знову подали документи, їх оброблює технічна служба, щоб ЦВК розглянула їх завтра.

Щонайменше десятеро людей ВОЛІ йдуть тими же мажоритарними округами проти одіозних політиків епохи Януковича: Ківалова, Жванії, сім'ї Калєтніков, Журавського, Кравця, Довгого. Вони б давно мали сидіти за гратами, але замість цього - знову балотуються в народні депутати. Тетяна Лукаш, сестра тієї самої Олени Лукаш, яка зараз знаходиться в розшуку, ввела у в оману членів комісії, фактично підробивши цитату зі Статуту ВОЛІ, на основі якої нашим кандидатам було відмовлено у реєстрації. 

Але люди ВОЛІ не здаються! Разом переможемо!

чиставлада вибори2014 люстрація ЦВК

джерело: фейсбук


Що ще читають на цю тему

Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Найстрашніше слово в ядерній фізиці - «Упс»

Всі думають, що мрія кожної української дівчини - найти ідеального хлопця.. Так, звіснноооо!!! Наша мрія - жерти і не поправлятися!)))
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень