Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівНаше завдання – не змарнувати останній дарунок Новітніх Героїв України

2014-10-08 19:04:11


Наше завдання – не змарнувати останній дарунок Новітніх Героїв України

 

 

Як повідомлялося раніше, народний депутат України Роман Ілик звернувся із депутатським зверненням до Президента України, міністра оборони, військового прокурора України щодо факту несвоєчасного інформування службовими особами родини нашого краянина Дмитра Лесешака, який загинув на Луганщині, віддавши своє життя за кращу долю нашої Держави.

Генпрокуратура розглянула звернення народного депутата України, взяла це питання на контроль і доручила військовому прокурору Південного регіону детально вивчити усі обставини цієї справи – щодо несвоєчасного інформування родичів про загибель сина, – про це йдеться у відповіді заступника генпрокурора України А.Матіоса на депутатське звернення Романа Ілика.

«Випадки, коли рідні шукають свого сина, брата, родича, який загинув як герой і його тіло кілька тижнів перебуває в морзі – неприпустимі. Безвідповідальності має настати край. Завдання кожного із нас зберегти мир на рідній землі. Поряд з тим, завдання кожного чиновника чітко дотримуватись правил: щоб такі випадки більше не мали місця. Генеральна прокуратура України взяла розгляд справи під жорсткий контроль. Як народний депутат України, також пильнуватиму за ходом розслідування. Наше завдання – зробити так, щоб подвиг героїв не був змарнованим, щоб нарешті панував порядок і кожен відповідав за бездіяльність. За халатність в тому числі», – зазначає народний депутат України Роман Ілик.

Нагадаємо, 20 серпня 2014 року поблизу села Георгіївка Луганської області трагічно загинув учасник АТО, який ніс службу у складі 3-ого батальйону 24-ої бригади 8-ої роти – мешканець села Рихтичі Дрогобицького району Львівської області Лесешак Дмитро Васильович. 22 серпня 2014 року загиблий був доставлений в морг у м. Харків, вул. Дмитрівська, 14. Сім’ю військовослужбовця про його загибель поінформовано не було. Через власні джерела, завдяки надзусиллям родина дізнались про смерть хлопця тільки 13 вересня 2014 року. Депутатське звернення Романа Ілика на ім’я Президента України Петра Порошенка, міністра оборони України В.Гелетея та заступника Генерального прокурора України-Головного військового прокурора А.Матіоса скеровано 15 вересня.

Поховали військовослужбовця 16 вересня у рідному селі.

Прес-служба народного депутата України Романа Ілика

 

джерело: Трускавецькій вісник


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Народ — єдиний критик, чиє судження має цінність. - Марк Твен

— Розо, як тобі подобається моя нова сукня?

— Вибач, Саро, я поспішаю, мені зараз не до скандалів!
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень