Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівПідприємство використовує авто найманого працівника: оподаткування

2014-10-09 14:14:53


Підприємство використовує авто найманого працівника: оподаткування

Міндоходів у м. Києві у листі від 22.08.2014 р. № 7720/10/26-1517-01-07 зазанчило, що компенсація, яка виплачується юридичною особою найманому працівнику за використання ним під час здійснення службових обов'язків власного автомобіля, який не перебуває в оренді у юридичної особи, може здійснюватися за рішенням керівника підприємства. Та виплата буде вважатися додатковим благом найманого працівника та відображатися у податковому розрахунку за ф. № 1ДФ з ознакою доходу "126".

Підставою для нарахування орендної плати є оформлений належним чином договір оренди та акт приймання-передавання автомобіля за договором найму (оренди).

Отож, якщо укладено такий договір, то підприємство при виплаті доходу працівнику нараховує, утримує та сплачує ПДФО та відображує дану виплату у формі № 1ДФ за ознакою доходу «102».

Усі витрати на оренду автомобіля та його експлуатацію враховуються в оподаткуванні залежно від цільового використання об'єкта оренди:

- у складі загальновиробничих витрат, які включають витрати на оперативну оренду основних засобів, інших необоротних активів загальновиробничого призначення.

Суми компенсації, виплачені найманому працівнику за використання особистого транспорту при виконанні службових обов'язків не є базою нарахування та утримання ЄСВ.

Джерело:

«Дебет-Кредит»

джерело: Дебет Кредит


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Дурнів на світі мало, але розставлені вони так грамотно, що зустрічаються на кожному кроці.

Жінки непереможні. Сьогодні чув, як маленька дівчинка років 6-7 кричить на хлопчика ображеним голосом, майже плачучи: "Віддай, це не твоя цукерка, я твою вже з'їла!"JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень