Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівУ Дрогобичі відбувся пікет із перекриттям аварійної дороги

2014-10-10 00:23:34


У Дрогобичі відбувся пікет із перекриттям аварійної дороги

Коментуючи подію, член ради дрогобицького Майдану Володимир Кондзьолка, зокрема, зазначив: «Якщо Ви зайдете на сайт державних закупівель, то там побачите, що 29 серпня в Дрогобичі відбувся тендер, на якому розігрували два лоти – лот №1 Поточний ремонт вул. Самбірська (від буд. №78 до ринку «Матадор») і лот №2 Поточний ремонт вул. Є. Коновальця. Претендентів було двоє: дрогобицьке комунальне підприємство «Комбінат міського господарства» та трускавецьке «Дорсервіс». Комбінат міського господарства дав дешевшу пропозицію, міг виграти тендер по двох лотах і 800 тис. грн. пішли би на місцеве підприємство, працівники отримали би роботу і зарплату, міська казна податки, а ми відремонтовану за доброї погоди дорогу.

 


Пікетувальники на вул. Самбірській у Дрогобичі. Фото: zik

Ретельні дрогобицькі чиновники, перевіряючи пропозиції від претендентів установили, що в дрогобицького претендента «не всі аркуші пропозицій учасника завірені підписом керівника та відтиском печатки, відсутня згода з основними умовами договору», – кінець цитати.

Трускавецький учасник не надав ряд довідок: «відсутня довідка з Мінюсту України про не притягнення учасника до відповідальності за корупційне діяння, відсутня довідка про банкрутство, не завірена нотаріально копія Статуту». І як результат пропозиції відхилені.

І через ці «поважні» причини, за його словами, мешканці міста, у кращому випадку, побачать ремонт Самбірської десь під новий рік, у болоті та снігу, тобто все як завжди.

«Але думаю, що не треба поспішати сварити членів конкурсного комітету за таку прискіпливість. Скоріше причину треба шукати в іншому. Тендер оголошувався 30 липня 2014 року, коли поважний міський очільник, ще не забезпечив собі рішення суду про поновлення (це сталося 5 серпня) і процес відбувався без «батьківської» опіки мера, напевно тому в тендері були присутні місцеві фірми. Розкриття пропозицій відбулось 29 серпня через три дні після виходу мера на роботу, а протокол про відхилення пропозицій конкурсних торгів складений 1 вересня. Скоріш за все, члени конкурсного комітету – працівники департаменту, отримали від поновленого мера вказівку завалити тендер, який проводився поза його впливом. Можна припустити, що наступними конкурсантами будуть «зручні» для мера не місцеві фірми», - заявив Володимир Кондзьолка.

джерело: www.zik.ua


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар


©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень