Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівТреба звертати увагу не на обіцянки кандидатів, а на їхні реальні вчинки,

2014-10-11 18:55:30


Треба звертати увагу не на обіцянки кандидатів, а на їхні реальні вчинки,

Сьогодні виборці воліють дізнаватися інформацію про кандидатів із різних джерел, аби вималювати для себе об’єктивну думку про ту чи іншу особистість. Утім, найбільше звертають увагу на реальні вчинки та дії потенційного депутата.

Звідки черпають дані про кандидатів у народні депутати та як ставляться до витрачання коштів на передвиборчу рекламу розповідали учасники народного проекту «Вільний мікрофон» телеканалу zik під час знімання програми 4 жовтня у шести обласних центрах Західної України і Києва. 

Більшість народних ораторів зізнавалися, що активно стежать за перебігом передвиборчої кампанії. Передусім відслідковують новини в ЗМІ. Звертають увагу на те, що розповідають про потенційних народних обранців «медіа і журналісти, які своєю роботою заслужили довіру».

Для старшого покоління головним «інформатором» є телебачення, для молодих людей – Інтернет, соціальні мережі.

«Я студент, тому здебільшого користуюся Інтернетом, – описала дії більшої частини молодого електорату дівчина з Ужгорода. – Намагаюся переглядати якомога більше ресурсів. Детально вивчаю автобіографії кандидатів, їхні програми, те, чим вони займалися у минулому».

Власне, більшість учасників програми наголошували, що зараз намагаються черпати інформацію з максимальної кількості джерел. Іноді навіть «неофіційних» – як то чутки чи «чорний піар». Адже іноді й вони можуть підштовхнути до детальнішого вивчення біографії кандидатів.

Щодо агітаційної продукції, білбордів, то більшість учасників «Вільного мікрофону» сприймають їх доволі скептично.

«Перед виборами всі кандидати перетворюються на ангелів. А після виборів, на жаль, забувають про свої обіцянки і не виконують навіть 20% з того, про що говорили», – заявила мешканка Тернополя.

Відтак на думку більшості народних ораторів, сьогодні в жодному випадку не можна сліпо вірити лише «гарній картинці» і спокусливим обіцянкам. Найкраще про кандидата можуть розповісти лише його вчинки, тим паче, якщо претендент на місце у Верховній Раді України уже був депутатом, займав серйозну посаду.

«Конечно, нужно смотреть на предвыборную программу, но нужно также обращать внимание на то, что с этим кандидатом было в прошлом – что он делал, какие раньше у него были достижения и успехи», – порадив виборцям молодий киянин.

«Будучи на зустрічі із одним із кандидатів, я так і не почув, що він хоче зробити для Луцька. Але це має бути головним! – обурено розповів чоловік у столиці Волині. – Якщо кандидат говорить про загальні речі, вважаю, що він не може представляти інтереси нашої громади у ВР. Ми повинні оцінювати кандидатів за їх реальними справами та вчинками!».

«Я цікавлюся політикою, тому орієнтуюся, де кандидати працюють, що зробили у своєму житті. Тож навіщо мені білборди?! Вони тільки дратують», – додала жінка в Чернівцях.

«Якщо людина була в «регіонах», голосувала за закони 16 січня, то жодна красива реклама не повинна врятувати такого кандидата від провалу на виборах. Людям, які «відзначалися» ганебними вчинками, – не місце у парламенті», – резюмував чоловік у Тернополі.

А вже завтра, 11 жовтня, триватимуть чергові знімання народного проекту «Вільний мікрофон». Трибуна справжньої свободи слова працюватиме з 13:00 до 15:00 за адресами: Луцьк – Театральний майдан, Рівне – майдан Незалежності, Київ – Майдан Незалежності, Тернопіль – Театральний майдан, Івано-Франківськ – вул. Незалежності, Ужгород – площа Шандора Петефі, Львів – пр. Свободи біля пам’ятника Т. Шевченкові, Чернівці – Центральна площа.

«Питання тижня» 11 жовтня звучатиме так: «Президент підписав Закон "Про люстрацію". Як саме, на вашу думку, слід її проводити?; що треба зробити з тими партіями, котрі продають місця у виборчих списках?».

джерело: zik


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Найстрашніше слово в ядерній фізиці - «Упс»

Маленький хлопчик бігає по квартирі. Скидає книжки з полиць, розкидає одяг, перекидає стільці. Прибігає мама: - Ти що робиш? - Бавлюся у гру. - У яку? - ...твою мать, де ключі від машини?!JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень