Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівПорошенко має намір зробити День захисника України 14 жовтня вихідним

2014-10-14 18:22:51


Порошенко має намір зробити День захисника України 14 жовтня вихідним

Президент України Петро Порошенко ініціює встановлення вихідного дня з нагоди Дня захисника України, який відтепер відзначається щорічно 14 жовтня.

Про це повідомляє Інтерфакс.

«Для того, щоб люди звикли і звернули ще більшу увагу, до наступного разу його слід узаконити як вихідний день. Я маю намір внести відповідні зміни до Кодексу законів про працю», – сказав він під час робочої поїздки до Запоріжжя у вівторок.

Як повідомлялося, президент України П.Порошенко 13 жовтня підписав указ, згідно з яким щорічно 14 жовтня відзначатиметься День захисника України.

«Із метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій та перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві і на підтримку ініціативи громадськості постановляю встановити в Україні свято – День захисника України, який відзначати щорічно 14 жовтня», – йдеться в указі глави держави.

Водночас указ, що встановлює Днем захисника Вітчизни 23 лютого, визнано таким, що втратив силу.

Як відомо, 14 жовтня відзначається День українського козацтва, а також річниця створення УПА. Різні політичні сили та представники громадськості впродовж кількох років виступали з вимогою проголосити цей день державним святом.

 

 

джерело: zik


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар


©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень