Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівСталася невеличка словесна сутичка між представниками трускавецьких таксистів

2014-10-15 18:18:00


Сталася невеличка словесна сутичка між представниками трускавецьких таксистів

Конфлікт вдалося придушити в зародку

Триває ремонт вулиці Стебницької у Трускавці. Сьогодні, 15 жовтня, в зв’язку із певними змінами, які заплановано провести у структурі цієї вулиці, сталася невеличка словесна сутичка між представниками трускавецьких таксистів та представниками місцевої влади.

Отже, головною причиною непорозуміння став той факт, що невеличку ділянку (розрив) між двома тротуарами майже навпроти головного входу в торговий центр «Славутич», де зупинялися машини таксі і біля якої розміщений знак «Таксі», вирішили замостити плиткою і таким чином продовжити тротуар, щоб він був цілісним. Відповідно тепер вся дорога мала би бути відгороджена від тротуару суцільним бордюром.

- Якщо ми хочемо щось робити, то маємо робити це добре! Я не розумію, що вам не подобається? – розгнівано запитує трускавецьких таксистів начальник комунального АТП Трускавецької міської ради Тарас Кучманич.

- Ми хочемо зберегти свої робочі місця! Чому нас ніхто не попередив заздалегідь, що будуть такі зміни? Кожен з нас годує сім`ю! Якщо цього знака тут не буде, оскільки його планують кудись переносити, а також якщо тут не буде «кишені», то це означає ліквідацію нашого робочого місця! – твердять у відповідь таксисти.

Здавалося б, скандал виник на рівному місці, з нічого. Але таксисти так не вважають.

- Чому це робиться фактично напередодні сесії Трускавецької міської ради (сесія відбудеться у вівторок, 21 жовтня – В.К.), на якій зокрема розглядатиметься і питання про паркомісця? Це що, провокація? Нас провокують, щоб ми тут організували місцевий Майдан? – гнівно запитує представника «ТВ» один з членів профспілки «Трускавецький перевізник».

Масла у вогонь підлили ще стебницькі, не надто дружні до трускавецьких, таксисти, які не зрозумівши суті питання, почали підтримувати трускавецьку владу у тому, щоб вона забрала паркомісця в конкурентів. Але заступник міського голови Ігор Паньків роз`яснив присутнім, що про жодну ліквідацію паркомісць тут не йдеться. А про те, що тут на рівному місці виникне якийсь конфлікт, місцева влада не могла і подумати.

Лунали пропозиції зібратися 16 жовтня на 11 годину в кабінеті заступника міського голови, щоб вирішити цю проблему. Та в результаті вдалося досягти домовленостей на місці події. Знак «Таксі» все-таки перенесуть на кілька сантиметрів, щоб він не був на місці тротуару, який постане в розриві між двома існуючими тротуарами. А таксисти Трускавця, які стояли на цьому місці, і далі матимуть змогу тут стояти. Щоправда, на дорозі, адже ніхто спеціально для них робити «кишеню» не буде.

Вся ця історія не вартувала б і виїденого яйця, щоб про неї розповідати, якби не одне «але». У мешканців міста-курорту настільки вже зросла недовіра до цієї місцевої влади, що вони всюди вбачають якусь заплановану капость – навіть там, де трускавецька влада можливо жодної капості і не планувала. Тож все-таки приємно, що завдяки присутності представника «Трускавецького вісника» конфлікт між таксистами та трускавецькою владою вдалося придушити в зародку. Бо дійсно, навіщо знову ті шини під мерією, гучномовці і вигуки «Владу геть!»? Наступного року цю владу можна буде відправити геть у цілком цивілізований спосіб. Тоді активність як таксистів, так і інших невдоволених трускавчан буде дуже потрібною.

Володимир Ключак

 

джерело: Трускавецькій вісник


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Єдиний спосіб зробити ранок приємним – проспати його.

У мене класичний гардероб:

1. Надіти нічого.

2. Вішати нікуди.

3. Викинути шкода.

4. І спеціальна полиця "Раптом схудну».
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень