Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрів14 жовтня Дрогобич сказав гучно та нездоланно: «В ідеї нація міцна!».

2014-10-16 19:01:4914 жовтня Дрогобич сказав гучно та нездоланно: «В ідеї нація міцна!».

14 жовтня Дрогобич сказав гучно та нездоланно: «В ідеї нація міцна!». Сотні палаючих молодих та старечих облич, в очах вогонь боротьби, мужність і почуття обов’язку перед рідною країною.  Ведуть вперед повстанці – ті, котрим доводилось виборювати українську державу понад 70 років тому, і ті, котрі сьогодні «не знають, що таке вагання» - воїни Східного фрону. Цей плацдарм зародження нового сприйняття, нового духу подарував відчуття приналежності до єдиної спільноти, де кожен поруч з тобою – побратим. Понад тисячу людей взяли участь у смолоскипному марші «Борцям за Волю України», після якого відбулось символічне запалення Тризубу та Велика Ватра. Співали за Україну пластунка Станиці Борислав – Оля Садова та «голос Майдану» - відомий бард та публіцист – Володимир Гонський.
Метою заходу є самоорганізація, прагнення подолати загальну втому та породити міць! Всі ми, від малого до старого повинні стати в один ряд оборонців рідного краю. Хтось на передових позиціях, в болоті окопів та відсирілих бліндажах, під щільним вогнем відвічного ворога України; хтось готуючи їсти нашим воїнам, хтось доставляючи необхідне на місця ведення бойових дій, а хтось і щирою молитвою та не менш щирою пожертвою, віддаючи, подекуди, останнє. 
У кожного з нас свій фронт та лише одна єдина мета – всіма можливими способами та засобами вибороти свободу, вберегти нашу країну від окупації. Це святий обов’язок перед світлою пам’яттю всіх полеглих синів і дочок України, що склали свої голови на жертівник Нації. 
Дякуємо усім, хто долучився до заходу! Вдячні тим, хто береже наш сон. 
Слава Україні!

Прес-служба МГО"Український молодіжний прорив" м.Дрогобич

джерело: МГО


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Дівчина навіть уявити собі не може, чого їй бракує, доки подруга не похвалиться.
Маленький хлопчик бігає по квартирі. Скидає книжки з полиць, розкидає одяг, перекидає стільці. Прибігає мама: - Ти що робиш? - Бавлюся у гру. - У яку? - ...твою мать, де ключі від машини?!

Старлан


Сорочинський ярмарок
Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень