Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівДо Дрогобича приїжджає Анатолій Гриценко

2014-10-17 18:19:15


До Дрогобича приїжджає Анатолій Гриценко

У середу, 22 жовтня, в Дрогобичі відбудеться зустріч з Анатолієм Гриценком, лідером партії «Громадянська позиція Анатолія Гриценка», народним депутатом України, екс-міністром оборони України. Про це «Трускавецький вісник» повідомив голова осередку цієї політичної сили у Трускавці Василь Кіндракевич. Зустріч відбуватиметься в рамках передвиборчої кампанії (ця політична сила в бюлетені з партійним списком під № 27). Для тих мешканців Трускавця, які бажатимуть взяти участь у спілкуванні з Анатолієм Гриценком, інформуємо, що з міста буде виїзд та повернення безкоштовним транспортом. Початок зустрічі – о 20.00 у Львівському обласному музично-драматичному театрі ім. Ю. Дрогобича.

Також Василь Кіндракевич підтвердив, що «Громадянська позиція Анатолія Гриценка» по Дрогобицькому мажоритарному виборчому округу № 121 підтримує кандидата в народні депутати Павла Барнацького.

джерело: Трускавецькій вісник


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Дівчина навіть уявити собі не може, чого їй бракує, доки подруга не похвалиться.
Маленький хлопчик бігає по квартирі. Скидає книжки з полиць, розкидає одяг, перекидає стільці. Прибігає мама: - Ти що робиш? - Бавлюся у гру. - У яку? - ...твою мать, де ключі від машини?!JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень