Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівЗбірна України з біатлону проведе тренувальні збори в Росії

2014-10-17 19:12:47


Збірна України з біатлону проведе тренувальні збори в Росії

Про це повідомив президент української федерації біатлону (ФБУ) Володимир Бринзак.

«Наступні збори національної команди пройдуть з 24 жовтня по 18 листопада в Тюмені. На збори відправляться жіноча і чоловіча збірна і весь обслуговуючий персонал, тобто 24 спортсмени і 14 осіб тренерів та помічників. Спочатку ми хотіли провести збір в Скандинавії, але тоді нам не вистачить наших шенгенських віз, щоб виступати на змаганнях. Варіантів, куди зараз можна поїхати, всього два, другий – саме Тюмень. Цього сезону всі старти проходять в Європі, а наших 90 днів у візах може просто не вистачити», – цитує Бринзака gazeta.ua.

«Коли ми поїдемо в Тюмень, там має бути жіноча збірна Росії з біатлону. Будемо разом тренуватися, щоб перемагати наших суперників. Із задоволенням би провели разом тренування, але збірна Росії нас сторониться. Ми пропонували провести контрольне тренування, а вони все «шифрують ся». Напевно, ми сильні суперники, небезпечно відкривати перед нами всі карти. Жодних провокацій ми не боїмося. Ми сподіваємося, що спорт поза політикою. Багато наших уболівальників підтримують російських спортсменів, і ми відчуваємо підтримку від російських трибун. Сподіваюся, що поїздка пройде нормально», – зазначив глава ФБУ Володимир Бринзак (на фото).

Нагадаємо, одна з лідерів збірної України Віта Семеренко може пропустити старт сезону через хворобу.

джерело: Zik


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

схрестивши персик і мандарин думають, як назвати гібрид - пердарин чи мандасик

Всі думають, що мрія кожної української дівчини - найти ідеального хлопця.. Так, звіснноооо!!! Наша мрія - жерти і не поправлятися!)))
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень