Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівДепутати міської ради вирішили взятися за наповнення бюджету

2014-11-10 16:53:58


Депутати міської ради вирішили взятися за наповнення бюджету

У п'ятницю, 7 листопада, свою роботу продовжила 53 сесія міської ради. На пленарному засіданні розглянуто низку земельних питань. Проте, із застереженням депутати поставилися до пунктів порядку денного, за якими пропонується надати земельні ділянки під садівництво — площею більше 0,6 га.

За словами депутатів, ці питання потребують детального розгляду. Народні обранці вбачають у них можливі наміри осіб, які отримають дані земельні ділянки, використати їх під забудову, або продаж, змінивши цільове призначення. Відповідно, дані питання було знято з порядку денного та відправлено на доопрацювання депутатської комісії.

На одній з оперативних понеділкових нарад секретар міської ради Тарас Метик наголошував, що в порядок денний сесії внесено питання про приватизацію земельної ділянки площею 18,9 га землі на вулиці Самбірській. Нині дане питання було розглянуто, але депутати, усвідомлюючи ситуацію та її наслідки, не проголосували за дане рішення. Тому приваблива земельна ділянка залишилася у власності міста.

Оскільки нині, ситуація з виконанням та наповненням бюджету є складною, то депутати з особливою увагою розглядали і голосували ті рішення, які допоможуть наповнити бюджет міста.

Засідання сесії тривало до обіду. Після перерви на обід, у сесійній залі не було кворуму, тому оголошено перерву у засіданні сесії. Про наступне засідання буде повідомлено додатково.

джерело: Дрогінфо


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Допомагайте тим, хто в біді, і вони будуть пам’ятати про вас, коли знову будуть в біді.

— Розо, як тобі подобається моя нова сукня?

— Вибач, Саро, я поспішаю, мені зараз не до скандалів!
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень