Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівПитання рейдерського захоплення маршрутів на Дрогобиччині спробують вирішити на круглому столі

2014-11-10 17:52:15


5 листопада, у Львові проходить робоча зустріч за участі представників Львівської ОДА та фірм-перевізників Дрогобиччини. Метою зустрічі є врегулювання напруженої ситуації, яка склалася в регіоні в зв’язку з підписанням т.в.о голови Львівської облдержадміністрації розпорядження №532/0/5-14 від 14.10.2014 р., яке на думку чотирьох дрогобицьких підприємств-перевізників, є лобістським для Львівського АТП-14631.

Ситуація доволі напружена – вчора, 4 листопада, в Бориславі стався інцидент між місцевими та львівськими перевізниками, який ледве вдалося вирішити за сприяння першого заступника мера Борислава Романа Дурбака. Перевізники Дрогобиччини кажуть, що львів`яни здійснили рейдерську атаку та ведуть себе доволі нахабно та агресивно, не зважаючи на рішення Дрогобицької районної ради та прохання представників місцевої влади вести себе адекватно. У випадку невирішення конфлікту дрогобицькі перевізники обіцяють розпочати блокування доріг обласного та республіканського значення, а для журналістів – провести прес-конференцію, на якій роз`яснити суть справи в деталях.

Керівники чотирьох підприємств-перевізників Дрогобиччини (очільник МКМ «Транс-Екіпаж», депутат Дрогобицької районної ради Йосип Дяків, керівник МПП «Транспортник» Володимир Кузбит, директори ТОВ «Канзас» Р. Бойко та МПП «ЗахідТранс» Р. Хижевський) попередньо вже звернулися до Президента України Петра Порошенка, голови ВРУ Олександра Турчинова, Прем`єр-міністра Арсенія Яценюка, а також до голови Львівської обласної ради Петра Колодія та т.в.о голови Львівської ОДА Юрія Турянського з вимогою припинити злочинні дії Львівського АТП-14631 щодо рейдерського захоплення приміських маршрутів. З Києва справу переадресовано у прокуратуру Львівської області.

джерело: Трускавецькій вісник


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Тільки у нас, в Україні, перебігаючи дорогу на червоне світло, тебе може збити пішохід, що біжить на зустріч...

Батько сварить сина:

- Скільки разів я тобі говорив, щоб ти не грався з сірниками!!?

- Я не грався... Я прикурював!
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень