Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівМоскву знову огорнув неприємний запах і отруйний дим

2014-11-21 13:27:57


Раніше жителі п’яти округів Москви поскаржились на неприємний запах, пізніше з’ясувалося, що на північному сході від міста у четвер палили деревину. Через північно-східний вітер в декількох районах Москви відчувався запах гару і спостерігалося незначне задимлення.

«Станом на 21 листопада зберігається перевищення максимально разових нормативів по діоксиду азоту до 1,6 разів, по оксиду азоту до 2,6 разів. У зв’язку з тривалим періодом метеоумов, що сприяють накопиченню викидів в атмосфері, відзначаються перевищення середньодобових нормативів, у тому числі по зважених частинок», – йдеться в повідомленні.

При цьому в Москві відзначаються несприятливі метеоумови. Підвищення рівня забруднення атмосферного повітря обумовлене спалюванням порубкових залишків на території Московської області на тлі накопичення шкідливих викидів від автотранспорту.

У найближчу добу збережуться метеоумови, що сприяють накопиченню шкідливих домішок в атмосфері в нічні та ранкові години, відзначають московські екологи.

джерело: zik.ua


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Якщо ти живеш у цій країні і не володієш її мовою, то ти або гість, або загарбник, або несповна розуму. Омар Хайям.

Ти бачив? Вона мені посміхнулася...

- Не переживай, я коли тебе побачив місяць ржав
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень