Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівУ Дрогобицькому районі освітяни вимагають щорічну 50-відсоткову винагороду

2014-11-21 16:15:25


Учителі Дрогобицького району вимагають виплата грошової винагороди за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов'язків педагогічним працівникам у розмірі 50% посадового окладу, а не 10%, які їм пропонують.

17 листопада, це питання обговорювалось на зборах профспілкового активу освітян району, на які були запрошені представники влади, керівництво відділу освіти, фінансового управління, депутати. Позицію освітян виклала голова профспілки, депутат районної ради Ольга Грицик.

Перед профспілковими лідерами виступили заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник, заступник голови районної ради Роман Урбан, заступник керівника фінансового управління Роман Настьошин. Вони охарактеризували непросту фінансову ситуацію в районі, який на 90% є дотаційним.

На зборах наголошувалось, що в районному бюджеті на цей рік, виходячи з фінансових можливостей, рішенням сесії районної ради було закладено 10%.

На даний час ніхто додаткових коштів району не виділить. Тому потрібно або змиритися з ситуацією, або шукати внутрішні резерви.

Депутат обласної ради Михайло Задорожний запропонував піти шляхом деяких інших районів, які виплатили 50% винагороди і показали заборгованість із заробітної плати. Та фінансисти на це не погодилися, сказали, що такі кроки протизаконні і є серйозним порушенням фінансової дисципліни.

Заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник наголосив, що необхідно зважити на складну ситуацію в державі, яка отримала нелегкий спадок і тривалий час фактично перебуває в стані війни. Суспільство очікує реформ. До таких часом дуже непопулярних, але конче необхідних змін повинна бути готова і освіта.

Заступник голови районної Роман Урбан запропонував фінансовому управлінню, відділу освіти, депутатам-освітянам сісти разом і зробити чіткий аналіз потреб і розрахунок кожного рядка, кожної цифри та подати пропозиції як щодо цьогорічної ситуації, так і до бюджету наступного року.
 

джерело: Дрогінфо


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар


©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень