Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівСкасовано рішення про поновлення Радзієвського на посаді мера Дрогобича

2014-11-21 16:19:24


Скасовано рішення про поновлення Радзієвського на посаді мера Дрогобича

17 листопада, після багаторазових перенесень нарешті відбулося засідання у Львівському адміністративному апеляційному суді з розгляду скарги на рішення Дрогобицького міськрайонного суду щодо поновлення О.Радзієвського на посаді Дрогобицького міського голови.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Фото 2.

До Львова прибуло кілька десятків дрогобичан, які вимагали від суду об'єктивного розгляду апеляції.

Суд задовольнив апеляційну скаргу Дрогобицької міської ради і скасував рішення Дрогобицького міськрайонного суду про поновлення О.Радзієвського на посаді Дрогобицького міського голови.

Представники дрогобицької громади зустріли це рішення схвальними вигуками і заспівали Гімн України.

Нагадаємо, що громадськість, а також значна частина депутатів вважають, що О. Радзієвський незаконно привласнив собі повноваження міського голови і оскаржили рішення Дрогобицького міськрайонного суду щодо поновлення його на посаді у Львівському апеляційному обласному суді. Оскаржено також видані О. Радзієвським, як міським головою, розпорядження про повернення на роботу та про поновлення Тараса Метика на посаді секретаря міської ради та звільнення з цієї посади Романа Курчика. На сьогодні О. Радзієвський не входить до складу виконкому, з якого його вивела сесія міськради ще 25 лютого ц.р. під час розгляду заяви щодо припинення повноважень міського голови.
 

джерело: Дрогінфо


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар


©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень