Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівНевиплакані сльози України

2014-11-27 15:39:38


Невиплакані сльози України

Відзначаючи раз у раз річницю Голодомору 1932-1933 років, ми з новою силою усвідомлюємо, що цілеспрямована злочинна акція проти українського народу не є історичним минулим. Вона й зараз болить і нагадує про себе.

Голодомор – не лише історична минувшина, а глибока демографічна і духовна рана, яка нестерпним болем пронизує пам’ять його очевидців і жертв. Українців позбавляли Батьківщини, мови, винищували родовід, обкрадали духовно, морили голодом, вбивали і примушували мовчати.

Ми не повинні забувати про геноцид. То була справжня війна радянського режиму проти власного народу, розв’язана у мирний час. Відлуння цієї війни відчувається й дотепер. Людство повинне пам’ятати про трагічні сторінки нашої історії,щоб вони не повторювались ніде і ніколи.

Пам’ять про страшну трагедію повинна об’єднати нас навколо творення нашої держави та розбудови громадянського суспільства. А істина про нещастя тих років слугуватиме відновленню історичної справедливості, сприятиме прозрінню всього українського суспільства,примиренню людей та їхньому моральному зціленню.

Запрошуємо Вас у центральну міську бібліотеку Трускавця (вул. Дрогобицька,12), де ми запропонуємо літературу, історичну і художню, про події Голодомору 1932-1933 р. Перечитавши ці книги ви зможете краще усвідомити всю масштабність і трагічність цього злочину. Бібліотека чекає на Вас!

джерело: Трускавецький вісник


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Тільки у нас, в Україні, перебігаючи дорогу на червоне світло, тебе може збити пішохід, що біжить на зустріч...
В добі 24 години, а в ящику 24 бутилки пива. Думаєте, це просто так? СПІВПАДІННЯЧКО?JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень