Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівНевиплакані сльози України

2014-11-27 15:39:38


Невиплакані сльози України

Відзначаючи раз у раз річницю Голодомору 1932-1933 років, ми з новою силою усвідомлюємо, що цілеспрямована злочинна акція проти українського народу не є історичним минулим. Вона й зараз болить і нагадує про себе.

Голодомор – не лише історична минувшина, а глибока демографічна і духовна рана, яка нестерпним болем пронизує пам’ять його очевидців і жертв. Українців позбавляли Батьківщини, мови, винищували родовід, обкрадали духовно, морили голодом, вбивали і примушували мовчати.

Ми не повинні забувати про геноцид. То була справжня війна радянського режиму проти власного народу, розв’язана у мирний час. Відлуння цієї війни відчувається й дотепер. Людство повинне пам’ятати про трагічні сторінки нашої історії,щоб вони не повторювались ніде і ніколи.

Пам’ять про страшну трагедію повинна об’єднати нас навколо творення нашої держави та розбудови громадянського суспільства. А істина про нещастя тих років слугуватиме відновленню історичної справедливості, сприятиме прозрінню всього українського суспільства,примиренню людей та їхньому моральному зціленню.

Запрошуємо Вас у центральну міську бібліотеку Трускавця (вул. Дрогобицька,12), де ми запропонуємо літературу, історичну і художню, про події Голодомору 1932-1933 р. Перечитавши ці книги ви зможете краще усвідомити всю масштабність і трагічність цього злочину. Бібліотека чекає на Вас!

джерело: Трускавецький вісник


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Дівчина навіть уявити собі не може, чого їй бракує, доки подруга не похвалиться.
Маленький хлопчик бігає по квартирі. Скидає книжки з полиць, розкидає одяг, перекидає стільці. Прибігає мама: - Ти що робиш? - Бавлюся у гру. - У яку? - ...твою мать, де ключі від машини?!JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень