Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівКримінальна хроніка Трускавця. У Трускавецький міський відділ надійшов рапорт працівника СДІМ

2014-11-27 15:49:14


У Трускавецький міський відділ надійшов рапорт працівника СДІМ старшого лейтенанта міліції Р.Хромяка про те, що невідома особа на ім’я Ігор у червні 2014 року під приводом встановлення надгробного пам’ятника шляхом обману та зловживання довірою заволоділа грошима громадянина Б. в сумі 15 000 гривень.

У наступному повідомленні Р.Хромяка йдеться про те, що по акту 2009 року посадові особи будівельної компанії шляхом зловживання довірою під приводом будівництва багатоповерхового будинку на вул. Воробкевича у м. Трускавці заволоділи коштами пайовиків.

У рапорті від 11 листопада 2014 року Р.Хромяк повідомляє про те, що у приміщенні Ощадбанку при обміні національної валюти невідома жінка шляхом зловживання довірою шахрайським способом заволоділа коштами в сумі 1000 гривень, які належать громадянці Н. з Трускавця. В ході проведення заходів було встановлено, що даний злочин скоїла громадянка Т., яка проживає у Стебнику.

Заступник начальника слідчого відділу Трускавецького МВ О.Закутний у своєму письмовому рапорті повідомляє про те, що з прокуратури м. Трускавця для організації проведення досудового розслідування надійшли матеріали кримінального провадження. В них йдеться про те, що службовими особами Трускавецької міської ради внаслідок невиконання своїх службових обов’язків у 2013 році незаконно відчужено земельну ділянку на вул. Городище в м. Трускавці площею 0, 4 га., в тому числі лісового фонду (чагарники) площею 0, 1723 га, в результаті чого спричинено шкоду інтересам територіальної громади Трускавця на загальну суму 1216,4 тис. грн.

У Трускавецький МВ надійшли матеріали перевірки із ГУ МВСУ у Львівській області по заяві громадянки Трускавця Лідії Бути, що в місті Трускавці почастішали випадки знищення безпритульних собак забороненими речовинами.

Працівник міліції Р. Хромяк подав рапорт по факту шахрайських дій з боку посадових осіб ТзОВ торгово-будівельної компанії відносно пайовиків по будівництву комплексу «Едельвейс», що в м. Трускавці на вул.. Воробкевича.

22 листопада цього року на вул. Стебницькій, 80 навпроти під’їзду №1 на бетонному покритті було виявлено картонну коробку, обклеєну прозорою плівкою, всередині якої знаходилося п`ять груш, одна з них розрізана а середина вибрана. У ній виявлено частину одноразового медичного шприца, що був наповнений рідиною коричневого кольору, а також паперовий згорток з подрібненою речовиною рослинного походження зеленокоричневого кольору, поміщені в окремі поліетиленові пакети. Речовини відправлені для проведення хімічної експертизи. Дану картонну коробку з переліченими речами добровільно видав працівникам міліції громадянин Трускавця Ш.

22-23 листопада цього року у Трускавецький МВ від десятка громадян різних міст України поступили заяви, що невідомі особи з банкоматів їхніх міст з їхніх карточок, що належать одному з комерційних банків, зняли заощадження цих громадян. Сума вкрадених грошей сягає понад 160 тисяч гривень

Юрій Олексишин, старший лейтенант міліції, Андрій Говіщак, газета «Франкова криниця Підгір`я»

джерело: Трускавецький вісник


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар


©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень