Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівНарод України до реформ готовий, - екс-посол США

2014-11-30 23:50:32


Народ України до реформ готовий, - екс-посол США

Про це він сказав в інтерв’ю телеканалу "Інтер".

Він відзначив, що сьогодні в Україні існують унікальні можливості для парламенту, Президента та уряду аби працювати разом та просувати реформи.

"Як мені здається…. народ України готовий до реформ і розуміє, що буде важко. Дуже важливо проявити витримку в цей період. Україну очікують декілька дуже важких років, але цей час необхідно пережити, щоб отримати нормальну зростаючу економіку", - зауважив він.

Нагадаємо, С.Пайфер закликав не зволікати з проведенням реформ. На його переконання, до їх запровадження необхідно приступити одразу після формування нового уряду.

"Якщо український уряд не почне діяти він втратиться підтримку в Україні і почне втрачати підтримку на Заході", - додав він.

На уточнююче запитань про дедайн щодо впровадження реформ Пайфер відповів :"Ніхто не називає конкретні дати, але боюсь, якщо в найближчі місяці ми не побачимо серйозних кроків люди будуть думати, що ще одна можливість втрачена", - зазначив С.Пайфер.

джерело: ІPress


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Дурнів на світі мало, але розставлені вони так грамотно, що зустрічаються на кожному кроці.

Він хотів налагодити відносини з тещею і вирішив замовити їй по Інтернету красиве модне плаття, але, як на зло, вона прокинулася якраз в той момент, коли він вимірював її рулеткою...JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень