Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівНарод України до реформ готовий, - екс-посол США

2014-11-30 23:50:32


Народ України до реформ готовий, - екс-посол США

Про це він сказав в інтерв’ю телеканалу "Інтер".

Він відзначив, що сьогодні в Україні існують унікальні можливості для парламенту, Президента та уряду аби працювати разом та просувати реформи.

"Як мені здається…. народ України готовий до реформ і розуміє, що буде важко. Дуже важливо проявити витримку в цей період. Україну очікують декілька дуже важких років, але цей час необхідно пережити, щоб отримати нормальну зростаючу економіку", - зауважив він.

Нагадаємо, С.Пайфер закликав не зволікати з проведенням реформ. На його переконання, до їх запровадження необхідно приступити одразу після формування нового уряду.

"Якщо український уряд не почне діяти він втратиться підтримку в Україні і почне втрачати підтримку на Заході", - додав він.

На уточнююче запитань про дедайн щодо впровадження реформ Пайфер відповів :"Ніхто не називає конкретні дати, але боюсь, якщо в найближчі місяці ми не побачимо серйозних кроків люди будуть думати, що ще одна можливість втрачена", - зазначив С.Пайфер.

джерело: ІPress


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Дурнів на світі мало, але розставлені вони так грамотно, що зустрічаються на кожному кроці.

- Слухай, ти звідки мені постійно дзвониш? Щось номер не визначається. - З домофона, придурку. Відкрий двері, я вже тут третю годину стою!!!!!JOOBLEСтарлан


Сорочинський ярмарок
Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень