Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівНа львівському Майдані згадують ніч розгону студенів

2014-12-01 08:52:22


 30 листопада, у річницю розгону студентів на Майдані Незалежності, на віче-ретроспективу у Львові на проспекті Свободи зібрались кілька сотень містян. Біля пам’ятника Шевченкові згадували трагічні події, читали вірші, співали пісень, а також помолились за трагічно загиблих на Майдані Героїв.

На віче працювала репортер zik-Стрім Олена Маляренко.

Трагічні події 30 листопада 2013 року, які стали початком українського повстання, на львівському Майдані сьогодні згадуватимуть протягом усього дня. На встановленому екрані транслюють кадри нічного побиття та розгону студенів, які зібрались на мирний протест на Майдані Незалежності у Києві. 
Учасники віча згадують торішні події з болем і сльозами. «Спогади криваві, спогади болючі.  Стоячи на Майлані, було дуже тяжко і зараз важко ті події згадувати. У Львові ми перекривали виїзд нашим беркутівцям, дуже боляче згадувати», – розповіла львів'янка Наталія.

На площі перед пам’ятником також встановили намет, який стояв тут минулої зими. Торік у ньому ночували студенти, які вели чергування, а сьогодні там відкрили виставку фотографій Революції Гідності. Біля памятника Шевченкові також працює польова кухня, де продаючи шурпу та самсу, збирають допомогу для української армії. Поруч встановили мольберт з листом до героїв, написати кілька слів воїнам в зону АТО можуть всі охочі.

«Особливо нічого не змінилось за рік часу. Дуже багато є розчарувань в роботі уряду, бачимо як важко на Сході, ніхто активних рішень не приймає, щоб покращити ситуацію. Як було рік тому, так є сьогодні, ніяких позитивних результатів немає», – розповів учасник віча Ігор Стефанюк.

Нагадаємо,  сьогодні кількасотенним Маршем Гідності в Тернополі відзначили річницю Революції на Майдані. Активісти з прапорами та лозунгами пройшли вулицями міста, помолились за загиблих, а також завітали до обласного управління МВС, де закликали міліціянтів, які працювали за режиму Януковича, самовільно піти з посад.

Усі Стрім-трансляції телеканалу zik дивіться тут. 

джерело: zik.ua


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар


©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень