Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівСпроби зняти арешт з банківських рахунків Арбузова можуть повторюватися, – ГПУ

2014-12-02 10:59:02


Генеральна прокуратура називає неправосудним рішення Печерського районного суду Києва, який зняв арешт з банківських рахунків колишнього в. о. прем’єр-міністра, екс-голови Національного банку Сергія Арбузова.

Про це на брифінгу повідомив перший заступник начальника Головного слідчого управління Генпрокуратури Святослав Лаганяк, пише «Українська правда».

«На жаль, внаслідок неправосудного рішення судді, арешт був знятий з рахунків», – сказав Лаганяк.

За його словами, гроші не були зняті з рахунків після рішення суду і на даний момент зарештовані. Святослав Лаганяк також не виключив, що спроби зняти арешт з банківських рахунків Арбузова будуть повторюватися.

Водночас, як пише УНН, прес-служба Арбузова офіційно повідомляє, що жодних дій з рахунками Сергія Арбузова, як під час арешту, так і після його зняття, не проводилося.

Також прес-служба повідомила, що ані Сергій Арбузов, ані його родичі не мали наміру знімати кошти з рахунків, адже очікують на скоріше завершення слідства та прийняття законного рішення, за яким усе заарештоване майно повернеться законним власникам.

«Жодних дій зі своїми рахунками я не проводив і не мав наміру. Я впевнений, що всі безпідставні обвинувачення проти мене найближчим часом будуть зняті. А тому очікую на справедливе та законне рішення. Крім того, повідомляю, що в Україні я не буваю так, як вважаю, що проти мене розпочато політичне переслідування», – сказав Сергій Арбузов.

джерело: zik.ua


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар


©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень