Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівМер Дрогобича Олексій Радзієвський ще раз достроково склав повноваження

2014-12-02 15:22:29


28 листопада, сесія Дрогобицької міської ради розглянула заяву міського голови О. Радзієвського від 18 листопада 2014 р. про дострокове припинення повноважень і взяла її до уваги.

Депутати зобов’язали секретаря міської ради звернутися до Верховної Ради України з проханням призначити позачергові вибори Дрогобицького міського голови.

Відтак, депутати приступили до розгляду питання щодо довіри секретарю міської ради.

Нагадаємо, що на вимогу віча, що відбулося 24 лютого 2014 р., наступного дня О. Радзієвський на сесії міської ради, яка проходила під його головуванням, оголосив заяву про складання повноважень міського голови, яку депутати підтримали переважною більшістю голосів. Через майже півроку – 5 серпня 2014 року Дрогобицький міськрайонний суд поновив О. Радзієвського на посаді міського голови. За словами депутата Р. Курчика, за три місяці, що минули від того дня, як О. Радзієвський на виконання постанови суду приступив до виконання обов’язків, він реально працював половину терміну – решта часу перебував на лікарняному і у відпустці.

Постановою Львівського апеляційного адміністративного суду від 17 листопада 2014 р. підтверджено правомірність рішення Дрогобицької міської ради № 1282 від 28 лютого 2014 року «Про задоволення заяви О. Радзієвського щодо звільнення із займаної посади» і скасовано рішення Дрогобицького міськрайонного суду про поновлення О. Радзієвського на посаді міського голови.

джерело: zik.ua


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

схрестивши персик і мандарин думають, як назвати гібрид - пердарин чи мандасик

Ніколи не думав, що чупа-чупс українською перекладається - сосарик.
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень