Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівУ Дрогобичі вимагають відставки секретаря міськради Тараса Метика

2014-12-02 15:27:35


 1 грудня, у Дрогобичі під час оперативної наради в Ратуші до зали зайшло кілька осіб у військових одностроях, які беруть участь в АТО. Один з них підійшов до секретаря міської ради Тараса Метику, який вів нараду, щось шепнув йому на вухо. Відтак візитери покинули залу.

Метик одразу не прокоментував, що це мало означати, а, підсумовуючи нараду, сказав наступне:

«Вас здивувало те, що зайшли сюди славні захисники України. Це вони прийшли до мене, щоб сказати, що незадоволені, що я залишився на цій посаді. Я розумію  чим це зумовлено. Тому, що серед нас тут є один порядний чоловік, який «дуже мене  поважає і любить», ото він організував. Тішуся. Але така доля. Не все буває гладко. Будемо працювати. Кожному треба робити своє. На нинішній день склалося так, що 27 депутатів заявили про довіру мені. Дякую, але, відверто скажу: ми голі і босі. Тому, що я залишився один і Іван Іванович (Лепкий – директор департаменту міського господарства, заступник міського голови  – Ред). На нинішній день немає першого заступника міського голови, немає керуючого справами. Все це треба творити. Чому я кажу, що треба творити? Тому, що ми йдемо до бюджетного року, де треба чітко розкладати усі моменти з приводу наступного року. А втім треба завершити і цей рік. За нами стоїть місто... Так, я взяв на себе таку ношу. Але була домовленість, я відверто скажу: якщо депутати не проголосують, я напишу заяву і піду. Але на нинішній день на мене покладено цей обов’язок і я його буду нести. І тому буду просити вас належного розуміння і чіткого виконання своїх обов’язків. Ось це, що я хочу. Тому, що за нами стоїть місто Дрогобич і місто Стебник і всі дивляться, чекають як ми поведемо себе. Тому я дуже прошу, будь ласка, давайте налаштуємо себе на роботу. В нас війна в Україні, в нас справді серйозна ситуація, а не забавки, які тут влаштовуються. Оця показуха, оцей розмах сил і демонстрація сили – вони тут непотрібні – вони потрібні там, на сході України.

Відбулася сесія. Я, в якісь мірі переконаний, що вона розставила крапки, але я готовий зустрітися зараз з усіма депутатськими групами, комісіями, їх головами, з політичними партіями для того, щоб визначитися: кого вони готові підтримати на першого заступника, на керуючого, щоб справді була команда і  можливість запрацювати. Чи це буде до березня, чи до жовтня, але ми маємо продемонструвати чітку злагоджену і конструктивну роботу. Тому я готовий до того, щоб тут сісти і чітко визначитися. І це в найближчий час, тому, що роботи дуже багато».

Через півтори години після наради Тарас Метик виступив у прямому ефірі місцевого комунального радіо «Франкова земля», де заявив:

«Непокоїть нинішній вчинок, який був продемонстрований на початку нашої наради, коли до зали ввійшло кілька хлопців із зони АТО, очолювані головою Майдану Тарасом Кучмою і мені пригрозили, щоб я писав заяву».

Все це може свідчити, що у Дрогобичі протистояння «громада – влада» продовжується, що, звичайно, не йде на користь місту.

Нагадаємо, після майже річної боротьби ГО «Дрогобицький майдан» домігся відставки мера Олексія Радзієвського. Цього ж хоче небайдужа громадськість і від секретаря ради Тараса Метика.

джерело: zik.ua


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Дурнів на світі мало, але розставлені вони так грамотно, що зустрічаються на кожному кроці.

- Куме,а від чого у вас так волосся блищить?

- А я їх яйцями натираю.

- Оце ви,куме,акробат!
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень