Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівДопоможи солдату – врятуй Україну. у Східниці в Народному домі «Просвіта» пройде благодійна акція

2014-12-05 12:36:23


Допоможи солдату – врятуй Україну. у Східниці в Народному домі «Просвіта» пройде благодійна акція

/Ти є Нація. Дій!/

У неділю, 7 грудня, з нагоди Дня Збройних сил України, у Східниці в Народному домі «Просвіта» пройде благодійна акція «Ти є Нація. Дій!», під час якої буде проведено благодійний аукціон та продаж вишитих і мальованих ікон, картин. Це – роботи майстра вишивки бісером Романа Магоцького, майстра пензля, відомого реставратора та благодійника Лева Скопа та ряду інших талановитих митців.

Зібрані кошти будуть цільово скеровані на Перший добровольчий батальйон Національної гвардії України ім. генерала Сергія Кульчицького, у лавах якого – в основному добровольці з Самооборони Майдану, наші краяни, які першими стали на захист України від ворожого сусіда-окупанта і зараз несуть службу в охоплених вогнем війни містах країни як Дебальцеве та ін..

Відкриття виставки, аукціон – 7 грудня о 14.00 в Народному домі «Просвіта» (вул. Промислова, 1, біля автостанції) смт. Східниця.

В межах благодійної акції на огляд буде виставлено Рекорд України, який претендує до внесення у Книгу рекордів Гіннеса. Це – найбільша в світі вишита бісером карта України, в яку вшито півтора мільйона бісеринок. Розмір карти – 2,3х2,6 м. Біля карти відбуватиметься збір посильної пожертви на військо. Ласкаво просимо усіх долучитися до заходу та підтримати наших бійців!

Марія Кульчицька

джерело: Трускавецький вісник


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Якщо ти живеш у цій країні і не володієш її мовою, то ти або гість, або загарбник, або несповна розуму. Омар Хайям.
- Слухай, ти звідки мені постійно дзвониш? Щось номер не визначається. - З домофона, придурку. Відкрий двері, я вже тут третю годину стою!!!!!JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень