Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівМешканці міста обурені діяльністю КП "Інститут розвитку міста", деморалізацією молоді

2014-12-05 12:52:58


Мешканці міста обурені діяльністю КП

У середу, 3 грудня, відбулася телефонна лінія з секретарем міської ради Тарасом Метиком. Було чимало телефонних дзвінків щодо різних проблем: побутових, прописки, благоустрою і будівництва, соціально-економічних та іншого характеру.

Зокрема, одна мешканка Дрогобича, пані Марія поскаржилася на діяльність КУ "Інститут розвитку міста". За її словами, керівник установи постійно звітує про виконані роботи, залучення коштів від отриманих грантів та іншу діяльністю. Однак мешканці, зі слів пані Марії, вважають, що ця інституція, окрім піару нічого позитивного не несе. На завершення вона висловила пропозицію: "З метою економії коштів ліквідувати КУ "Інститут розвитку міста", який декларує одне, а робить інше. Досить займатися балачками за кошти громади".

Пані Тетяна поскаржилася на деморалізацію молоді. Вона вважає, що нині необхідно більше приділити уваги проблемі алкоголю та тютюнопалінню сере молоді. Ця проблема породжує низку інших — аморальність, фізичне знищення юного покоління, засміченість вулиць міста недопалками сигарет та іншим сміттям. Пані Тетяна запропонувала активізувати роботу усіх служб міста, аби навести порядок у Дрогобичі, а також приділити більше уваги вихованню культури поведінки у молодого покоління — починаючи з сім'ї і закінчуючи освітніми закладами.

Ще одна скарга поступила щодо контролю руху транспортних засобів у місті. За словами дрогобичанки, мешканці скаржаться на водіїв, які дозволяють собі перевищувати швидкість, зокрема, на тих ділянках дороги, де проведено капітальний ремонт. Постала дилема: погані дороги — мешканці скаржаться на неможливість нормального руху транспорту, відремонтовані дороги — можливість порушникам ПДР промчатися вулицями міста. Мешканці Дрогобича пропонують ДАІ посилити контроль, адже декілька випадків перевищення швидкості уже призвели до ДТП з серйозними наслідками.

Висловлюємо подяку мешканцям міста за активну громадянську позицію та закликаємо до співпраці. Тільки разом ми зможемо навести порядок у місті.
 

джерело: Дрогінфо


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Дурнів на світі мало, але розставлені вони так грамотно, що зустрічаються на кожному кроці.

В добі 24 години, а в ящику 24 бутилки пива. Думаєте, це просто так? СПІВПАДІННЯЧКО?JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень