Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівЛьвівські активісти побачили в Ічкерії другий фронт протистояння з російським агресором

2014-12-05 17:59:56


Сьогодні, 5 грудня, у Львові біля пам’ятника Тарасу Шевченку громадські активісти провели акцію солідарності з чеченським народом і закликали львів’ян підтримати чеченців в їх боротьбі проти російської агресії.

Свідком події була репортерка zik-Стрім Соломія Коштура.

За словами організаторів, приводом для цієї акції стали збройні сутички в Грозному, які відбулися 3-4 грудня між російськими силовиками та прихильниками незалежності з організації «Імарат Кавказ». Львівські активісти тримали плакати «Геть кремлівських загарбників», «Разом сила!», «Свободу чеченській республіці Ічкерія» та інші. Молоді люди запалили кілька фаєрів і вигукували: «Геть кремлівських загарбників!».

«Ми висловлюємо солідарність з чеченським народом, який прагне незалежності та свободи. Зараз як ніколи є актуальним заклик «Волю людині! Волю народам!», яке було одним з гасел УПА. Ми виступаємо проти кремлівського окупанта, усвідомлюючи, що зараз в Ічкерії може розгорнутися другий фронт протистояння російському агресору», – наголосив учасник акції Віталій.

«Ворог нашого ворога - наш друг. Зараз ми повинні об’єднатися проти Росії, яка 300 років гнобить як наш народ, так і чеченський. Тільки так ми здобудемо нашу свободу», – зауважив організатор акції солідарності з чеченським народом Євген Борисов.

джерело: zik.ua


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Найстрашніше слово в ядерній фізиці - «Упс»

- Куме,а від чого у вас так волосся блищить?

- А я їх яйцями натираю.

- Оце ви,куме,акробат!
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень